Žuvusiųjų ir sužeistų keliuose – mažiau

ZAL 4730Spaudos konferenciją surengęs Šilutės policijos viršininkas Sigitas Mikutavičius pastebėjo, kad eismo saugumas rajono keliuose ir pačiame Šilutės mieste – rimta problema.

Tačiau ir pasidžiaugti yra kuo: per pirmąjį šių metų pusmetį rajone įvyko šiek tiek mažiau avarijų nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį, mažesni ir jų metu žuvusių bei sužeistų žmonių skaičiai.

Šiemet per 6 mėnesius rajono keliuose ir gatvėse įvyko 96 eismo nelaimės, 22 iš jų buvo įskaitinės (t.y., jų metu nukentėjo žmonės). Pusmečio avarijose žuvo 4 ir buvo sužeisti 27 žmonės.

Per tą patį 2013 metų laikotarpį buvo užregistruota 100 avarijų, iš jų 33 – įskaitinės, kurių metu žuvo 6 ir buvo sužaloti 44 žmonės.

S.Mikutavičius sakė, kad labai avaringas išlieka kelias Šilutė – Klaipėda.

Todėl pareigūnai ir ateityje žada nuolat budėti šiame kelyje ne tik viešai, bet ir su specialiaisiais ženklais nepažymėtais automobiliais. Tuose automobiliuose įrengtos ir greičio fiksavimo priemonės. „Kad mums vėliau nereikėtų ginčytis“, – komentavo komisariato viršininkas.

Per pusmetį nustatyti iš viso 2022 įvairūs Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Iš jų 1037 – leistino greičio viršijimo atvejai, prie vairo sėdėję 86 neblaivūs ir 49 teisės vairuoti neturintys vairuotojai. Eismo taisykles 44 kartus pažeidė dviratininkai, 39 kartus – pėstieji.

Dar 2022 eismo taisyklių pažeidėjus nustatė Patrulių būrio pareigūnai.