Žvaigždės Saugų vaikams padėjo būti matomiems kelyje

zvaigzdes saugoseGeradarės Viktorijos Grajauskienės iniciatyva Saugų vaikų globos namuose surengta socialinė akcija „Būk matomas su žvaigžde“. Vaikus tąkart aplankė visas žvaigždynas: renginių vedėjas Remigijus Žiogas, TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtoja Sandra Žutautienė, sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas ir Lietuvos daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ vadovė Jurgita Pocienė.

Socialinė akcija „Būk matomas su žvaigžde“ kartu su jos iniciatore daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ vadove J.Pociene pirmą kartą keliavo taip toli – net į Saugas. Anot viešnios, ši iniciatyva yra skirta spręsti kasmetinę tamsaus paros meto vaikų nematomumo kelyje problemą.

„Kadangi atšvaitus nešioja ne visi, o vaikai dažnai juos „mėgsta“ ir pamesti, tamsiuoju paros metu iškyla didžiulė grėsmė jų sveikatai. Todėl mes ir nusprendėme šia akcija paskatinti vaikus nebūti abejingais atšvaitams ir specialia šviesą atspindinčia plėvele pakvietėme juos dekoruoti savo  viršutinius rūbus“, – sakė akcijos iniciatorė.

Klijuoti atšvaitus ant striukių ir kitų viršutinių rūbų padėjo jau Saugų vaikų globos namų gyventojams gerai pažįstamas renginių vedėjas R.Žiogas, gelbėtoja S.Žutautienė bei sunkiaatletis R.Vyšniauskas ir traksėdiškė, Lietuvos daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ narė Eglė Paulauskienė.

Beje, sunkiaatletis iš uostamiesčio R.Vyšniauskas ne tik pasidalijo savo asmenine patirtimi, kaip pats kas vakarą vedžioja auginamą šunį neapšviestomis gatvėmis ir kiek jose tyko pavojų, bet pradžiugino ir specialiaisiais prizais. Jis sportuojantiems, iniciatyviems vaikams padovanojo firmines specialiąsias gertuves, o akordeonininkui Artūrui už užsispyrimą ir naujus paruoštus muzikinius kūrinius įteikė išskirtinius marškinėlius su Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos inicialais.

Vėliau, kai vaikai jau džiaugėsi užklijuotais atšvaitais, svečiai apžiūrėjo šeimynų kambarius ir sutarė Saugose susitikti po Naujųjų metų – sausį.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume.