„Žvaigždūnė“ – „Keliaujančiame festivalyje – 2013“

zvaigzdune 1„Keliaujantis festivalis“, kurį organizuoja VšĮ „Pramogų karalystė“, kasmet keliauja vis į kitą miestą – į Rygą, Krokuvą, Taliną, į Čekijos, Olandijos ir kitų Europos šalių miestus.

Šiemet šis Baltijos šalių šokių ir dainų festivalis vyko Rygoje. Ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos, Latvijos, Lenkijos suvažiavę zvaigzdunevaikai pristatė savo šalių tautinį ir šiuolaikinį meną. Šiame festivalyje antrą kartą dalyvavo ir Šilutės „Žvaigždūnės“ šokėjos.
Daugiau kaip 40 šokėjų (trys grupės nuo 6 iki 16 metų amžiaus) parodė 6 šokius. Kiekvienai šokėjai skirtos organizatorių dovanėlės su festivalio atributika, o vadovėms – padėkos raštai.

Kolektyvas buvo apgyvendintas puikiame naujame zvaigzduneviešbutyje Rygos centre. Šokėjai aplankė Rygos senamiestį, puikiai praleido laiką Jūrmalos vandens pramogų parke „LIVU“.

Grįžtant vadovės džiaugėsi visos kelionės metu kurtais vaikų eilėraščiais bei dainomis, skirtomis būsimam „Žvaigždūnės“ 20-ajam jubiliejui. Visi šokėjai, ypač tie, kuriems ši koncertinė kelionė buvo pirmoji, negalėjo miegoti nuo patirtų įspūdžių ir audringų emocijų.