Žvejai kviečiami mokytis ornitologinio turizmo

fishing-rod31Asociacija „Pamario delta“ įgyvendina projektą „Žvejų iniciatyvų skatinimas ir gebėjimų pritaikymas rekreacijai ir turizmui“, kuriuo siekiama suteikti žvejams ir jų šeimoms žinių, kaip gauti pajamų ne tik iš žvejybos.

Gegužės, birželio mėnesiais buvo organizuojami mokymai ir diskusijos žvejams ir jų šeimoms apie rekreacinės žvejybos bei vandens pramogų organizavimo galimybes. Šių mokymų metu  žvejai bei jų šeimos nariai buvo supažindinti su naujausia mėgėjiškos žvejybos įranga ir vandens turizmo technika.

Kiti mokymai, tema „Ornitologinio turizmo organizavimo galimybės“, žuvininkystės atstovams prasidės rugpjūčio 19 dieną.   Teorinių paskaitų metu lektoriai iš Lietuvos ornitologų draugijos skaitys pranešimus temomis, kaip vietos žvejams ir laivų savininkams kurti perspektyvų ir ekonomiškai gyvybingą verslą išnaudojant visus Pamario krašto šaltinius, kaip užsiimant žvejyba galima užsiimti ir kitokia veikla, pavyzdžiui, paukščių stebėjimu bei fiksavimu, ir gauti papildomų pajamų.

Praktinių mokymų metu dalyviai bus supažindinti su naujausia ornitologine įranga, sužinos, kaip galima pritaikyti šią įrangą žvejybiniuose laivuose, siekiant pritraukti į regioną ornitologijos mėgėjus ir jiems pasiūlyti specializuotas paslaugas.

Žuvininkystės atstovus, besidominčius ornitologiniu turizmu, kviečiame registruotis į mokymus tel. 8 655 65009 (Julija).

Išklausius mokymus dalyviams bus suteikiami pažymėjimai.

Mokymus organizuoja UAB „Efektyvūs projektai“.