Žvejų turnyro metu laimėtas KIA automobilis

kur tu karpi5

Žvejų klubo „Vienam gale kablys“ organizuojamose kasmetinėse karpių gaudymo „Dynamite Baits, kur Tu, karpi?“ varžybose buvo laimėtas pagrindinis prizas – „KIA“ automobilis.

Per visą šių varžybų, rengiamų jau 16 metų, istoriją „KIA“ automobilis buvo ištrauktas tik vieną kartą – prieš trejus metus, 2012 metais.

„KIA Vilnius“ salone jis buvo iškilmingai įteiktas varžybų nugalėtojams.

Tradicinėse, jau šešioliktus metus iš eilės rengiamose karpių gaudymo varžybose iki turnyro pradžios likus kelioms dienoms į tvenkinį paleidžiami specialiai pažymėti karpiai. Šiais metais buvo įleista net trylika specialiais žetonais pažymėtų žuvų.zveju turnyras karpis

Pagrindinis prizas – tai karpis, kuris pažymėtas KIA simboliu. Jį ištraukusi komanda iš karto gauna pagrindinį varžybų prizą – „KIA“ automobilį. Du karpiai buvo pažymėti sidabriniais žetonais ir dešimt – bronziniais.

Šiemet varžybose dalyvavo net 58 komandos, kurių uždavinys – per parą ištraukti kuo daugiau žuvų. Ištraukusios specialiais žetonais pažymėtus karpius komandos gauna specialius prizus.

Šių metų varžybose buvo pagauti net 262 karpiai, kurių bendras svoris – net 436 kg.

„Gelmių šernų“ komanda laimėjo „Dynamite Baits, kut Tu, karpi?“ varžybas, per parą sugebėjusi pagauti 32 žuvis, kurių bendras svoris – net 44 kg.

Komanda „Autominutė“ ištraukė bronzinį karpį ir buvo apdovanota piniginiu prizu.

Varžybos baigėsi kvapą gniaužiančia žvejų dvikova su 14 kg svečiančiu karpiu.

Likus vos dviem minutėms iki varžybų pabaigos, komanda „Wisma’s“ dar nebuvo sugavusi nei vienos žuvies. Tačiau Mindaugui Radzevičiui jau pradėjus „vyniotis meškeres“, jo sūnus Vismantas netikėtai pajuto, kad užkibo didelė žuvis. Per likusias pusantros minutės jis sugebėjo ištraukti didžiulį, daugiau kaip 14 kg sveriantį karpį, nors teisėjai jau skaičiavo paskutines varžybų sekundes.

Pasirodė, kad ši žuvis nepaprasta, bet pažymėta „KIA“ žetonu. Tai reiškia, kad šis karpis komandai atnešė ne tik vienuoliktą vietą bendroje įskaitoje, bet ir klubo „Vienam gale kablys“ ir „BTA draudimo“ įsteigtą prizą – „KIA“ automobilį.