Žvyrkelis link Pagrynių klojamas minkšta asfalto danga

PAGRYNIU KELIASPro Šlažų kaimą į Pagrynius keliaujantys pėstieji ir važiuotieji nuo šios svaitės jau galės lengviau įkvėpti – dalis žvyrkelio – 700 metrų – užklota minkšto asfalto danga. Kelių direkcijos užsakymu, pagerintą žvyrkelio remontą atliko UAB „Šilutės automobilių keliai“.

VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ Šilutės kelių tarnybos viršininkas Algirdas Jakubauskas „Šilutės naujienoms“ sakė, kad regioninės reikšmės Pagrynių kelias buvo vienas iš nedaugelio likusių žvyrkelių, kuriuo galima  susisiekti su Šilutės miestu. Pagerinus kelio dangą galima tikėtis, kad daugiau keliautojų automobiliais, vykstančių nuo Rusnės link Pagėgių, aplenks Šilutės miestą ir taip mažins automobilių kiekį miesto gatvėse. Todėl Šilutės kelių tarnyba ir rekomendavo Susiekimo ministerijos Kelių direkcijai tvarkyti minėtą Pagrynių kelią.

Viešąjį konkursą laimėjusios UAB „Šilutės automobilių keliai“ vadovas Almutas Dumašius sakė, kad bendrovė nuo ankstyvo pavasario pradėjo kelio remonto darbus ir dabar juos jau baigia. Šio projekto jis nenori vadinti rekonstrukcija, nes pagal darbų apimtis (sąmata – apie 174 tūkst. eurų) jis galėtų vadintis pagerintu einamuoju remontu. Remonto eigoje buvo sutvirtintas kelio gruntas, suremontuotos pralaidos ir užlieta minkšto asfalto danga.

A.Dumašius apgailestavo, kad užsakyta suremontuoti tik 700 metrų žvyrkelio, nes visas jis – dvigubai ilgesnis.

Panašus atstumas nuo pirmosios kelio sankryžos iki Pagrynių kaimo asfaltuotos gatvės dar paliktas kitam žvyrkelio tvarkymo etapui. Vėl bus skelbiamas naujas viešasis darbų pirkimas, vėl reikės rengti dokumentaciją ir t.t.