Žygis baidare Talinas – Klaipėda: dienos būnant velniu ir pirmosios nuospaudos (foto)

D.Laukevičius vakare. Trečioji diena. / Asmeninio archyvo nuotr.Rusniškis Domantas Laukevičius tęsia 700 km žygį baidare Talinas – Klaipėda. Publikuojame keliautojo dienoraštį – įspūdžius, kurias jis dalinasi „Facebook’e„.

Trečia diena palydint saulę, sutinkant mėnulį ir niūniuojant dainas: 54 kilometrai grožio, kuris pareikalauja nemažai fizinių ir psichologinių kovų su savimi. Vakar pirmieji 12,5 km buvo vėl beprotiški, vėjas nenorėjo, kad pasiekčiau 50 km ribą, bet nepaisant jo užkisimo jis vakar dingo.

Akmenų saloje sustojau, užkandau banano, šokolado, pažvejojau dyglių ir skubau komandos kranto link. Iš tolo vėl švietė Igno morkiniai šortai, baidos ant stogo. Ūpas prie kranto didžiausias tuo metu būna.

Ir kas manęs ten laukė? Ryžiai ir koncervai, kaip kasdien. Pusantros valandos pailsėjęs kibau toliau į irklus ir kabinau kiek galima greičiau link uosto.

Saulę palydėjau už nugaros, mėnulį sutikau pašonėj, pilnatis – oras geras plaukti, šviesu, tik gaila, kad jėgos nebe tokios šviesios.

53 km ketvirtą dieną įveikti IR MES JAU SAREMOSE. Vakaras tarp aplodismentų, tekšt plekšt, o pagavau, gaudyk tą, trenk sau į kaktą, o užmušai, čia jų tiek daug kiek danguje žvaigždžių. Kalba apie uodus. Ignas vėl svečiuojasi pas mus, bet greitu metu eis namo (į palapinę). Vakarienei košė su dešros gabaliukais ir avižos arba kelių grudų košės.

Galerija: Trečia diena būnant velniu facebook fotkes

Galerija: Ketvirta diena ir jau pirmosios nuospaudos facebook fotkes