„Žygyje aplink Šilutę“ dalyvavo ir Martyno Jankaus mokyklos trečiokai

DSC 1646„Lietuvoje daug kalbama apie mokinių pilietiškumo ir tautiškumo ugdymą. Apie tai nuolat diskutuojama, rengiami vadovėliai, programos. Manau, kad mylėti savo tėvynę, vaikus reikia mokyti ne žodžiais, o pavyzdžiu. Aišku, vaikai labiausiai mokosi iš tėvelių ir šeimos“, – sako Martyno Jankaus mokyklos mokytoja Jolanta Kutkienė.

Jos klasės bendruomenė labai dėkinga Šilutės šaulių 8-ąjai kuopai už suorganizuotą vasario 16 dienos žygį „ Aplink Šilutę“. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai kartu su tėveliais, vasario 16 dienos rytą rinkosi mokyklos kieme. Pasipuošę trispalvėmis, šypsena ir gera nuotaika atžygiavom prie Hugo Šojaus dvaro, pasirinko maršrutą ir lydimi šaulių, kartu su kitais miestelėnais, pradėjo žygį.

DSC 1638„Iki širdies gelmių sujaudina, kai mamytė su trimis savo vaikučiais, iš kurių vienas dar vežimėlyje, o kiti įsikibę į mamytės rankytę, įveikia visus sunkumus ir pasiekia tikslą. Smagu stebėti kaip tėveliai su vaikais studijuoja žemėlapį ir ieško reikalingų nuorodų, jaudina, kai pasiekus tikslą tėtis su pasididžiavimu apgobia dukros pečius trispalve. Ar reikia geresnio tautiškumo pavyzdžio? Smagu kai šventinę dieną gali praleisti su klasės draugais, šeimos nariais, pasidžiaugti pavasarišku oru ir taip originaliai pasveikinti Lietuvą“, – įsitikinusi mokytoja.