KR SURPLEBuvusi Savivaldybės gydytoja Kristina Surplė nuo kovo 27 dienos paliko šias pareigas ir stojo vadovauti Šilutės savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui. Pasak K. Surplės, ji yra išlaikiusi Valstybės tarnybos egzaminą, o Savivaldybės skelbtą konkursą Visuomenės sveikatos biuro direktorės pareigoms laimėjo be didelių sunkumų: jai tiesiog pasisekė, nes konkurse ji buvo tik vienintelė pretendentė.

Šilutės kraštas K. Surplei yra gimtinė. Ji didesnę savo gyvenimo dalį gyveno Vainuto seniūnijos Bikavėnų kaime, nors vidurinę mokyklą baigė Tauragės rajone. Baigusi studijas Klaipėdos universitete gavo Visuomenės sveikatos bakalauro diplomą, darbo karjerą pradėjo netoli namų - Šilalės visuomenės sveikatos biure. Taigi, kaip sako pati K. Surplė, yra užaugusi, kaip tikras “parubežio” (pasienio) žmogus.

Vėliau ji tame pačiame universitete baigė ir andragogikos (suaugusių žmonių ugdymo) magistrantūrą.

Ištekėjusi ir iš Bikavėnų atsikėlusi gyventi į Vainutą, nuo 2012 metų K. Surplė pradėjo dirbti Šilutės Visuomenės sveikatos biure. Dėl nesutarimų su šios įstaigos direktore, K. Surplė 2017 m. savo noru buvo palikusi šį biurą - bemaž du metus ji pakeitė vaiko priežiūros atostogų išėjusią Savivaldybės gydytoją Inetą Pačiauskaitę.

Dabar laimėjusi konkursą ir pradėjusi dirbti Šilutės Visuomenės sveikatos biuro direktore, K. Surplė sako turinti nemažai idėjų, kaip būtų galima suaktyvinti šio biuro darbuotojų darbą. Jos nuomone, reikia siekti, kad visi moksleiviai ir suaugusieji saugotų savo sveikatą jau žinomomis priemonėmis.
K. Surplei teks vadovauti 22 darbuotojų kolektyvui. Iš jų du darbuotojai pagal sutartį dirba Pagėgiuose, 15 Šilutės savivaldybės ugdymo įstaigose, ir dar 4 - biuro administracijoje.

Komentarai  

 
#4 Edvardas 2019-04-18 15:54
Kiek sveikatinimo švenčių šilutiškiams surengė tas biuras? Negirdėjome! O lekia pasipinigauti dar į Pagėgius. Ar ne?
 
 
#3 Edvardas 2019-04-18 15:47
K. Surplė sako turinti nemažai idėjų, kaip būtų galima suaktyvinti šio biuro darbuotojų darbą? SUAKTYVINTI ŠIO BIURO DARBUOTOJŲ DARBĄ?

Mes turime idėjų, kaip suaktyvinti visuomenės sveikatinimą. O darbą reikia dirbti...
 
 
#2 Edvardas 2019-04-18 15:44
Šilutiškiai nesuprato ką veikė ir ką veiks šitas biuras garsiu pavadinimu Visuomenės... kokios visuomenės?
Su liaudimi niekad nebendravo... popierizmas pinigų plovimas... Kur tas sveikatinimas šilutiškiai pasakykit... Nori ir sveikatiniesi nė piršto neprisideda
 
 
#1 Leif Erikson 2019-04-18 15:04
Koks dar konkursas :lol:

Paskaitom ir aisku kaip viskas atsitiko - http://www.silutesnaujienos.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=19250:visuomens-sveikatos-biuro-vadov-pralaimjo-dvikov-su-buvusia-darbuotoja&catid=81:naujienos&Itemid=136

Pala pala, o juk antroji puse taipogi be problemu isidarbino - http://silutesnaujienos.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=17027:jaunimo-ir-suaugusij-mokymo-centrui-vadovaus-msurplys&catid=81:naujienos&Itemid=136

Verta pamineti kad "Kai Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas V.Laurinaitis buvo išrinktas Šilutės rajono meru, M.Surplys tapo Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotoju" :lol: :lol: