Futbolas

FutbolasŠilutės futbolo sporto salėje visą gruodį vyko rajono salės futbolo 5x5 pirmenybės (kalėdinis turnyras). Čempionų taurę iškovojo komanda „Rusnė“ (vadovai Tomas Kolpertas, Rokas Sirtautas). Finalinėse rungtynėse rusniškiai, pademonstravę technišką žaidimą, įveikė Šilutės „Mėgėjus“ (vad. Martynas Agintas) – 9:5 (4:0). Trečią vietą užėmė praėjusių metų čempionai „Šilutės vandenys“ (vad. Valdas Urbonas).

Futbol 1Šiandien, gruodžio 20 d. Šilutės futbolo salėje finišuoja rajono salės futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja penkios komandos. Varžybas remia VšĮ „Šilutės sportas“ ir „Hummel“.

FutbolasSavaitgalį Plungėje vyko kasmetinis veteranų – U35 futbolo turnyras „Plungės taurė – 2019“. Dalyvavo 8 komandos iš Šilutės, Plungės, Telšių, Marijampolės, Tauragės, Kybartų, Šiaulių ir Klaipėdos. Geriausiu žaidėju Šilutės komandoje pripažintas Evaldas Užkuraitis.

Futbol VandenysŠiandien (lapkričio 29 d.), 19 val. Šilutės futbolo salėje prasideda Šilutės rajono salės futbolo pirmenybės. Pirmąsias rungtynes žais komandos „Jaunimas“ ir „Mėgėjai“.

Futbolas SmitasSpalio 13 d. finišavo Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos sezonas. Čempionės titulas atiteko nuo pat pradžių lyderės pozicijų neapleidusiai „Radviliškio“ komandai. Paskutinėse sezono rungtynėse šilutiškiai 6:0 nugalėjo Kelmės FK „Kražantė“. Netikėta „Akmenės cemento“ pergalė šilutiškius nustūmė nuo prizininkų pakylos, jie liko ketvirtoje vietoje.