moteru seklyciaKlubo „Moterų seklyčia“ narės yra įsipareigojusios pradinukus mokyti lietuviškų tradicijų ir gražaus elgesio. Tokią veiklą vykdome nuo pat klubo įkūrimo 1993 metais.

Todėl prieš didžiąsias metų šventes - Kalėdas ir Velykas - kasmet pakviečiame grupę vaikų į vaikų darželyje „Raudonkepuraitė“ esančias patalpas, kur surengiame šventines popietes. Neseniai surengėme advento popietę 20-čiai pradinių klasių mokinukų.
Klubo moterys, bendraudamos su geros valios žmonėmis, surenka šiek tiek lėšų, už kurias nuperka vaikams būtiniausių mokymosi priemonių.

Vaikus į renginius iš mokyklų atveda socialiniai pedagogai. Vaikai laukia šių popiečių, nes jų metu visas dėmesys yra skirtas jiems. Laukia vaišės, dovanėlės, „Raudonkepuraitės“ darželinukai parengia meninę programėlę, į kurią įtraukia ir svečius.
Klube yra 16 pensinio amžiaus moterų, socialine kultūrine veikla užsiimame todėl, kad norime būti naudingos visuomenei ir turiningai leisti laisvalaikį. Mūsų mažieji draugai laukia šventinių renginių, o mes džiaugiamės, matydamos laimingus jų veidukus.

Daugiau šio autoriaus straipsnių...