Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Image - Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Praėjęs savaitgalis grybautojus džiugino įspūdingais laimikiais. Švėkšnos miškuose grybavęs Egidijus rado 1,470 kg sveriantį baravyką, nuo jo tik šiek tiek atsiliko juknaitiškė Danutė, kurios laimikis - 1,360 kg grybų karalius.

Penktadienis, 11 Spalis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Atsargiai Naujakuriuose: pamesite ratus

Image - Atsargiai Naujakuriuose:  pamesite ratus

Vaizdelis Naujakurių gatvėje: kelyje išlupti asfalto lopai, paliktos didžiulės lietaus prilytos duobės. Važiuojant šiuo keliu, jokių įspėjamųjų ženklų, kad laukia „staigmena“, kurios neišvengęs gali suniokoti automobilį ar bent jau prarasti

Sekmadienis, 10 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Profesinio centro pedagogai įsisavina akvakultūros naujoves

Image - Profesinio centro pedagogai  įsisavina akvakultūros naujoves

Šilutės profesinio mokymo centro žuvininkystės srities mokytojai, kartu su kolegomis iš dar 5 Lietuvos profesinių mokymo įstaigų, dvejus metus tobulino technologines kompetencijas, mokydamiesi akvakultūros naujovių. Šias galimybes jiems suteikė dalyvavimas

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

computer-767776 960_720

Turite puikiai atrodančią, greitą bei modernią internetinę parduotuvę. Joje apstu kokybiškų, paklausių prekių už gerą kainą. Esate garantuoti, kad kiekvienas išsirinks sau tinkamą variantą. Tačiau kaip pritraukti lankytojų į savo e-parduotuvę?

Daugumai internetinių parduotuvių sėkmės receptas SEO paslaugos ir „Google Ads“ (PPC) reklama.

Kodėl SEO paslaugos ir „Google Ads“ reklama svarbu Jūsų internetinei parduotuvei?

SEO paslaugos

SEO paslaugos – internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms ir svarbiausia lankytojui. SEO paslaugas galima suskirstyti į dvi pagrindines rūšis: vidinis ir išorinis SEO.

Pagrindinis vidinio SEO optimizavimo tikslas – užtikrinti gerą lankytojo patirtį internetinėje svetainėje ir padėti lengvai rasti ieškomą informaciją. Gera lankytojo patirtis – lengvas ir paprastas apsipirkimas, patenkintas klientas.

Pagrindinis išorinio SEO uždavinys – didinti internetinės svetainės žinomumą, autoritetą ir išlaikyti gerą reputaciją.

SEO internetinės svetainės optimizavimas yra gan ilgas procesas ir rezultatų gali tekti laukti iki pusės metų, o kartais ir ilgiau.

Po SEO paslaugų projekto, internetinė svetainė užima aukštesnes pozicijas paieškos rezultatuose. Konkretaus produkto ieškantis žmogus sužinos apie jūsų internetinę parduotuvę.

„Google Ads“ reklama (PPC)

„Google Ads“ tekstinė reklama paieškos rezultatuose, kai mokama yra už skelbimo paspaudimą. Reklamos kampaniją galima sukurti labai greitai ir rezultatai gaunami beveik iš karto. Labai lengva kontroliuoti reklamos kampanijos biudžetą bei prognozuoti rezultatus.

Vienas iš šios reklamos privalumų – skelbimas rodomas tik suinteresuotiems asmenims, o mokama tik paspaudimo atvejo.

Lyginant su SEO paslaugomis – „Google Ads“ reklama rezultatus duoda žymiai greičiau. Tačiau sustabdžius reklamos kampaniją, skelbimai neberodomi ir rezultatų nebeduoda. Tuo tarpu SEO paslaugos, net ir po aktyvių darbų nutraukimo, dar gan ilgą laiką duoda rezultatus ir jaučiama įdirbio nauda.

SOE reklama ir „Google Ads“ - tobulas tandemas

SEO paslaugos ir „Google Ads“ reklama orientuotos į tą pačia sritį – paieškos rezultatus. Tačiau jos viena kitą papildo ir puikiai veikia kartu.
Atliekant vidinį SEO optimizavimą užtikrinama geresnė lankytojo patirtis svetainėje, turinys optimizuojamas pagal raktažodžius, užtikrinamas greitis ir saugumas. Tai lemia geresnį Google skelbimo kokybės balą – reklamos kampanija bus sėkmingesnė, už skelbimo paspaudimą mokėsite mažiau.

„Google Ads“ reklama didina įmonės autoritetą. Skelbimo paspaudimo dažnumas yra mažesnis nei natūralios paieškos rezultatų. Tačiau kai nepaspaudžiamas skelbimas, didėja tikimybė, kad bus paspausta nuoroda esanti natūraliuose paieškos rezultatuose.

SEO agentūra: wayup.lt

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt