Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Įkliuvo miškininkas - brakonierius

Image - Įkliuvo miškininkas - brakonierius

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai rugsėjo 5 d., apie 17.00 val. gavo pranešimą, kad prie kaimo turizmo sodybos Stoniškių sen., Rukų k. girdisi šūviai. Spėta, kad čia galimai brakonieriaujama.  Atvykus po

Antradienis, 10 Rugsėjis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

Image - Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

  Šilutės savivaldybės taryba surengė jau ketvirtąjį posėdį, vadinasi jau dirba tris mėnesius. Per šį laikotarpį paskirstyti visi valdžios postai ir pareigybės. Šios kadencijos Savivaldybės vadovai nėra tokie išdidūs ir pakvietė

Antradienis, 30 Liepa Komentarai (0)

Problema

Net ir plečiami vaikų darželiai visų mažųjų nesutalpino

Image - Net ir plečiami vaikų darželiai  visų mažųjų nesutalpino

Pamatyti kaip atlikti remontai ir išgirsti įstaigų vadovų nuomonę apie atliktus darbus bei jų pageidavimus, ką dar būtų svarbu atlikti iki rugsėjo, - toks buvo miesto vaikų darželius apžiūrėjusių Savivaldybės

Sekmadienis, 8 Rugsėjis Komentarai (1)

Savivaldybėje

Ieškotas vaikas rastas negyvas

Image - Ieškotas vaikas rastas negyvas

  Nuo antradienio vakaro dingusio berniuko paieškos sustabdytos šiandien, apie 14.30 val. Dešimtmečio vaiko kūnas rastas Gaidelių

Penktadienis, 13 Rugsėjis Komentarai (7)

Seniūnijose

Vilkytiškiai šventė: susipažino su naujuoju klebonu, žygiavo labirintu ir sodino „Naujagimių alėją“

Image - Vilkytiškiai šventė: susipažino su naujuoju klebonu, žygiavo labirintu  ir sodino „Naujagimių alėją“

Kasmet Žolinės dieną Saugų seniūnijos Vilkyčių kaimo žmonės nužygiuoja „Vilko pėdomis“ - surengia taip pavadintą vasaros šventę.Šiemetinėje irgi buvo ne tik tradicinis žirgų konkūras, daug muzikos, vietinių dainininkų ir šokėjų

Antradienis, 20 Rugpjūtis Komentarai (0)

 

125537321-69e4695a-8a34-4748-8694-13e267554c0d„Draudimo kompanija žalą įvertino 109 eurais, bet traktorininkas, kuris apgadino automobilį tik pasijuokė – sakė, kad galiu remontuoti už savo pinigus“, – pykčio neslėpė Šilutės rajone gyvenantis Viktoras Kiniulis.

Jo vairuojamam „Volkswagen Golf“ traktorininkas sulaužė veidrodėlį, tačiau žalos draudimas neatlygino dėl paprastos priežasties – policija bendrovei pranešė, kad eismo įvykio kaltininkas esą nenustatytas.

Vairuotoją pažinojo

V. Kiniulį tai labai nustebino, nes traktoriaus vairuotoją jis pažinojo. Policijai po įvykio vyras perdavė ne tik žemės ūkio mašinos registracijos numerius, bet ir savininko vardą, pavardę bei gyvenamąją vietą.

Incidentas įvyko spalio 12 dienos vakare, apie 18 val. 30 min. Šilutės rajone, Barvų kaime. Jau netoli namų vyras pastebėjo iš ganyklos išsukantį traktorių.

Kadangi kelias buvo siauras, sustojo jo praleisti, tačiau šis vis tiek užkliudė automobilį. Jei traktoristas ir pastebėjo, ką padarė, apie tai neišsidavė – nepristabdęs nuvažiavo toliau.

„Iškviečiau policiją, bet pareigūnai užfiksavo eismo įvykį ir tiek. Laukiau savaitę, tačiau negavau jokių žinių, todėl pats kreipiausi į draudimo kompaniją“, – pasakojo V. Kiniulis.

Sunkiai besiverčiantis jaunas vyras vienas augina neįgalią dukrelę, todėl net ir palyginus nedidelis automobilio remontas jam yra didelė finansinė našta. Apie jo šeimą Lrytas.lt jau rašė anksčiau.

Nesuteikė informacijos

Draudikai paprašė, kad jis atsiųstų nuotraukas ir viską, ką jam išdavė policija. Vyras taip ir padarė, bet netrukus sulaukė vieno iš pareigūnų skambučio.

Jam skambutis pasirodė labai neįprastas.

Anot pašnekovo, policininkas griežtu tonu pasiteiravo, kodėl jis pats ėmė bendrauti su draudikais.

„Po poros savaičių mane išsikvietė Šilutės policija. Pareigūnas, kurio laukiau tris valandas, paklausinėjo, kaip viskas įvyko.
Pasirašiau šalia raštu duotų savo parodymų, o mane patikino, kad draudimas žalą kompensuos“, – prisiminė V. Kiniulis.

Visgi, kai dar kartą susisiekus su draudimo kompanijos ekspertais, šie pranešė, kad policija įrašė, jog eismo įvykio kaltininkas nenustatytas, todėl pinigai už patirtą žalą nebus išmokami. Tokią tvarką įprastai taiko visos draudimo bendrovės. Tačiau V.Kiniulį labiausiai papiktino tai, kad policija draudikams neperdavė visos istorijos.

Iš vyro tik pasijuokė

Greta kitos informacijos, kurią policija suteikė draudimo kompanijai, įrašyta, kad traktorius iš eismo įvykio vietos pasišalino. Visgi tolimesniame aprašyme apie šią transporto priemonę ir jos vairuotoją nepateikiama visiškai jokių duomenų.

V. Kiniulis neseniai buvo sutikęs gretimame Lapynų kaime gyvenantį iš avarijos pasprukusį traktoristą. Šis iš vyro tik pasijuokė, kad esą gali remontuoti automobilį pats, už savo pinigus. Anot pašnekovo, toje pačioje gyvenvietėje įsikūręs ne vienas į pensiją išėjęs policijos pareigūnas. V. Kiniulis įtarė, kad užteko vienam iš jų paskambinti buvusiems kolegoms ir visa istorija buvo užglaistyta.

Užsidirbo užsienyje

109 eurai, kuriuos draudimo kompanija skirtų sudaužyto veidrodėlio remontui, sunkiai besiverčiančiam V. Kiniuliui – dideli pinigai.

Vyrui pripažintas tik 35 proc. darbingumas, jis vienas augina neįgalią dukrą, o visos mėnesinės pajamos – 400 eurų neįgalumo ir slaugos išmokų, kurių turi užtekti jiems abiems. „Volkswagen Golf“ jis įsigijo po to, kai praėjusią vasarą dvi savaites dirbo Prancūzijoje. Skynė vynuoges, nors sveikata to ir nelabai leido.

„Buvo sunku – grįžęs po darbo vakare susileisdavau ampulę nuo skausmo vien tam, kad ryte vėl galėčiau pakilti ant kojų“, – pasakojo pašnekovas.

Vyrui automobilis labai reikalingas. V. Kiniulio dukrelė turi sunkią negalią, todėl jiems dažnai reikia lankytis medicinos įstaigose.

Nesulaukęs pinigų iš draudimo kompanijos jis „Golf“ laikinai sutvarkė taip, kaip sugebėjo – panaudodamas lipnią juostą.

Policija atlieka tyrimą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė pažymėjo, kad kol kas vyksta eismo įvykio tyrimas, o laiko terminai nepažeisti. Ji patvirtino, kad pareigūnų surinktoje medžiagoje yra duomenys apie V. Kiniulio nurodytą asmenį. Jis taip pat buvo apklaustas.

„Kadangi įvykio aplinkybės nėra aiškios, procesinis sprendimas nepriimtas“, – komentavo G. Kęsminaitė. Specialistė taip pat pridūrė, kad esą nėra informacijos apie tai, ar įtariamasis turi ryšių su Šilutės policijos pareigūnais.

lrytas.lt inf.

Daugiau šio autoriaus straipsnių...

Komentarai  

 
#1 Lolita 2018-11-28 14:16
Vis dėlto Šilutei užtenka skambučiu...
p.s. mano istorija kitokio tipo, bet per plauka vos negavau baudos. Ir neva kazkas uzskambino ir istorija melaginga sukure. Tai laimei turejau liudininka. Vyras kaip liudytojas netiko.. Po šia diena asmenys girti ar kaip nori važineja bet Šilutei užtenka pažystamu tureti ir sausas išlipi....
 

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt