Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Image - Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Praėjęs savaitgalis grybautojus džiugino įspūdingais laimikiais. Švėkšnos miškuose grybavęs Egidijus rado 1,470 kg sveriantį baravyką, nuo jo tik šiek tiek atsiliko juknaitiškė Danutė, kurios laimikis - 1,360 kg grybų karalius.

Penktadienis, 11 Spalis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Atsargiai Naujakuriuose: pamesite ratus

Image - Atsargiai Naujakuriuose:  pamesite ratus

Vaizdelis Naujakurių gatvėje: kelyje išlupti asfalto lopai, paliktos didžiulės lietaus prilytos duobės. Važiuojant šiuo keliu, jokių įspėjamųjų ženklų, kad laukia „staigmena“, kurios neišvengęs gali suniokoti automobilį ar bent jau prarasti

Sekmadienis, 10 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Profesinio centro pedagogai įsisavina akvakultūros naujoves

Image - Profesinio centro pedagogai  įsisavina akvakultūros naujoves

Šilutės profesinio mokymo centro žuvininkystės srities mokytojai, kartu su kolegomis iš dar 5 Lietuvos profesinių mokymo įstaigų, dvejus metus tobulino technologines kompetencijas, mokydamiesi akvakultūros naujovių. Šias galimybes jiems suteikė dalyvavimas

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

Socialdemokratai iseinaVicemero Sigitas Šepučio atstatydinimo klausimas ir vėl pakibo ore. Pirmadienį buvo sušauktas neeilinis Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu politikai turėjo apsispręsti dėl S. Šepučio atleidimo. Tačiau slaptas balsavimas neįvyko, nes valdančiosios daugumos politikai atsisakė dalyvauti posėdyje - išėjo iš salės.

Opozicijos politikai piktinosi, kad valdantieji surengė „kojų balių“ ir stebėjosi, kodėl jie nenori eiti prie balsavimo urnos ir nuspręsti dėl vicemero atleidimo.

Opozicija: S. Šeputis melavo, pažemino ir nuvylė

Nepasitikėjimą mero pavaduotoju dar rugsėjo viduryje pareiškė visi valdančiajai koalicijai nepriklausantys Šilutės rajono savivaldybės tarybos politikai.

Jų nepasitikėjimo rašte teigiama, kad šių metų balandžio 25 dieną, posėdžio metu svarstant dėl S. Šepučio paskyrimo į vicemero pareigas, jis suklaidino Tarybos narius, neatsakydamas į klausimą, ar jam yra pritaikyta kokia nors kardomoji priemonė.

Teigiama, kad vėliau paaiškėjo, jog rašytinis pasižadėjimas neišvyktijam buvo pritaikyta SST tiriamoje baudžiamojoje byloje.

Opozicijos politikai kaltino S. Šeputį, kad jis pažemino Tarybos nario vardą, nuvylė kolegas politikus ir rinkėjus.

Vicemero atleidimo klausimas turėjo būti nuspręstas rugsėjo 26 dieną. Tačiau tada partijos Tvarka ir teisingumas frakcija pasiūlė iš posėdžio dienotvarkės išimti S. Šepučio atstatydinimo iš pareigų klausimą. Didesnė politikų dalis tam pritarė.

Vėliau valdančioji dauguma siekį nuversti vicemerą prilygino politiniam triukšmui. Opozicijos politikai apgailestavo, kad „Šilutėje nepasidarė šviesiau“.

Valdantieji buvo vieningi

Bus ar nebus S. Šeputis vicemeru, turėjo paaiškėti spalio 7 dieną, neeilinio Tarybos posėdžio metu, kurio darbotvarkėje buvo vienintelis sprendimo projektas – dėl Sigito Šepučio atleidimo iš Savivaldybės mero pavaduotojo pareigų.

Tarybos nariams užsiregistravus ir merui paklausus, ar yra pastabų dėl posėdžio darbotvarkės, frakcijų pirmininkai vienas po kito pareiškė, kad atsisako dalyvauti posėdyje. Tada grupelėmis salę paliko socialdemokratų, partijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“ nariai.

Tuomet Tarybos narys A. Endzinas pasiūlė, kad išėjusieji politikai turėtų apsispręsti iki kito posėdžio.

Konservatorė Sandra Tamašauskienė mero Vytauto Laurinaičio klausė, ar valdančioji dauguma susirinks į posėdį, jeigu opozicija trečią kartą teiks pasiūlymą atleisti S. Šeputį iš pareigų?

Meras sakė, kad koalicija jau seniai yra apsisprendusi ir šiuo savo išėjimu parodė, kad nepalaiko, jo žodžiais sakant, niekuo pagrįstų žaidybinių elementų. Pasak jo, spręstinų reikalų yra daugiau, kaip ir rimtesnių klausimų.
Opozicija tą turėtų suprasti.

Tarybos posėdis buvo baigtas per 10 minučių.

Komentarai  

 
#1 Insto.rija@gramas 2019-10-09 15:41
Ten an septimos kalvų imperiją Romos erzino, nepribaigė Karys (neLe) Hanibalas, Augijo Jo ttvarkuose vėlgi čia (jauLa), alyvu Tatagubry dabar priplaukęs, skiperis Shrekas dairos į
užmonių valdžios krantą kojomis baliaus, a not Throof MBalo, jau iš ties tos šakotos rank elės...
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt