Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

Image - Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

  Šilutėje lankėsi Aplinkos apsaugos viceministrės Rasa Vaitkevičiūtė ir Justina Grigaravičienė. Susitikime su savivaldybės vadovais bei administracijos specialistais kalbėta apie potvynio valdymo priemones. Pasak J. Grigaravičienės, su Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Keturiose Šilutės rajono mokyklose aptikta kreko, marihuanos ir kokaino

Image - Keturiose Šilutės rajono  mokyklose aptikta kreko, marihuanos ir kokaino

Prieš mėnesį Šilutės rajono mokyklose buvo atliktas narkotinių medžiagų pėdsakų patikrinimas. Keturiose mokyklose, tualetuose ir sporto salių persirengimo kambariuose, aptikti marihuanos arba sintetinių medžiagų pėdsakai.Panašus tyrimas buvo atliktas prieš keletą

Antradienis, 12 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

28 metrų apžvalgos bokštas Rusnėje - jau kitų metų pabaigoje

Image - 28 metrų apžvalgos  bokštas Rusnėje -  jau kitų metų pabaigoje

Jau greitai Rusnėje iškils apžvalgos bokštas, iš kurio matysis Ventės ragas, Kuršių marios ir net Rusija. Dar 2016 m. žadėta, kad statinys iškils tais metais. Bet buvo diskutuojama dėl tinkamiausios

Antradienis, 12 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

Rusnes keliasPuikios naujienos niūrų pirmadienį pasiekė rusniškius ir šilutiškius: „Kauno tiltai“ pradėjo asfaltuoti kelią Šilutė - Rusnė.

Dėl kelio remonto darbų, po oficialaus estakados atidarymo birželį, į Rusnės salą patekti buvo galima dviem būdais - aplinkkeliu per Sausgalvius arba Šyšos kaimą. Vietiniai ne be pagrindo skųsdavosi, kad abu šie žvyrkeliai vienas už kitą blogesni.

 Žinia, kad pagaliau asfaltuojamas kelias į Rusnę praskaidrino nuotaiką ne vienam, kelio remonto darbų iškankintam salos gyventojui.

Pusmetį važinėjo aplinkkeliais

Spalio 17 dieną „Šilutės naujienų“ feisbuko paskyroje pasidalijome skaitytojo atsiųstu video, kuriame jis važiuoja aplinkkeliu per Sausgalvius. Matosi, kad kelias išmuštas duobėmis, kurių kiekvieną skaudžiai suskaičiuoti teko važiuojant automobiliu.

„Šiandien kelias dar labai geras, ryt bus baisus, o poryt - „šakės“, - tokią žvyrkelio būklę komentavo kasdien juo važiuojantys rusniškiai.

Akivaizdu, kad kelias į salą - opi problema daugeliui, nes daugiau kaip per savaitę šis video pasiekė 43 100 žmonių, buvo gausiai komentuojamas.

„Gražus skylėtas kelias, kaip Lietuvos biudžetas“, „Anksčiau iš Šilalės į Rusnę važiuodavome žuvies pirkti, dabar net nupurto pagalvojus, kad vėl reiktų tuo aplinkkeliu dardėti, o yra tokių žmonių, kurie šiuo keliu turi kiekvieną dieną važinėtis. Užuojauta“, „Teko važiuoti ir geru oru ne ką geriau, galima visus dantis išsibarškinti“, - tokie ir panašūs komentarai pasipylė po filmuota medžiaga.

Sumažėjusių klientų srautų iki šiol tikino sulaukę ir salos verslininkai: restorano „Prie Peterso tilto“ šeimininkai, žuvies perdirbėjai. Jie neabejoja, kad tai dėl sunkiai pravažiuojamo kelio.
Natūralu, kad spalio 28 dieną, prasidėjus kelio Šilutė – Rusnė asfaltavimo darbams, rusniškiai netvėrė džiaugsmu.

Kelią užbaigs dvi įmonės

Vykstančiais darbais džiaugėsi ir Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė. Ne vienas žmogus jos klausė, gal kartais jau balandžio 1-oji...

Seniūnė pasakojo, kad asfaltavimo darbus kelininkai pradėjo spalio 28 dieną. Išasfaltavę apie 100 m, 10 cm storio sluoksniu, darbus trumpam nutraukė, nes tądien pylė lietus. Tačiau antradienį, jau nuo 7 valandos ryto, vyrai dirbo vėl.

Šiuo metu asfaltuojama kelio atkarpa nuo K. Griniaus tilto link Rusnės.

Pasak D. Drobnienės, „Kauno tiltai“ nuties 2,3 km, vėliau prisijungs bendrovė „Alkesta“, kurios darbininkai išasfaltuos dar 1,1 km atstumą. Kelio į Rusnę rekonstrukcijos darbus pradėjo „Tilsta“, kuri sukalė polius, supylė pirmąjį sluoksnį ir paklojo geotekstilės dangą.

Oficialiai skelbiama, kad naujasis kelias turi būti baigtas gruodžio mėnesį, tačiau neatmetama galimybė, kad juo važiuoti bus galima ir anksčiau.

„Gali būti ir anksčiau kelią atidarys, priklausys nuo to, kaip leis oras. Viskas nuo gamtos priklauso. Nelabai jau aktualu, ar tai bus gruodžio 3, 6 ar 18 dieną. Svarbu, kad kelininkai dirba, skuba, o mes naujuoju keliu tikrai važiuosime“, - pasakojo seniūnė.

Apie tai, kad salos gyventojams ir svečiams pusmetį teko važinėti aplinkkeliais, seniūnė sako, kad reikėjo sukąsti dantis ir iškentėti. Svarbiausia, kad darbai vyksta pagrindiniame kelyje.

„Būtų skaudu, jeigu darbai sustotų ir tais aplinkkeliais mes turėtume naudotis dar ilgiau. Dėl tokių laikinų nepatogumų niurzga tie, kurie iš prigimties nepatenkinti gyvenimu“, - mano D. Drobnienė.

Seniūnė taip pat priminė, kad naujuoju keliu būtume galėję važiuoti ir pernai, jei nebūtų įsikišę kai kurie asmenys. Juk estakada ir kelio ruožo renovacija ėjo vienu projektu.

„Kažkam labai reikėjo, kad mes dar metus pasikankintume. Bet nieko, mes kantrūs ir tunelio gale matome ryškią šviesą. Viskas bus gerai“, - sakė seniūnė.

Priminsime, kad daugiau kaip prieš savaitę savo verdiktą paskelbė ir teismas: Lietuvos automobilių kelių direkcija Rusnės estakados statybos rangovo konkursą rengė tinkamai, todėl jai bauda neturi būti skirta.

Komentarai  

 
#1 marblebudkelias 2019-11-03 00:55
http://www.silutesnaujienos.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1330:scenoje-vl-budraitis&catid=72:svetaine&Itemid=113

Giria originalumą ir nuoširdumą

Marble Budright Vision Credo Kelias:
„Kaip mes norime visus pritaikyti prie savęs...Kartais man
susidaro vaizdas, kad didelei daliai žmonių apranga yra
svarbiau, nei kas tą aprangą nešioja. Gal reikėtų vertinti
žmogų pagal tai, ką jis daro?“ - siūlo Marijus visiems būti
savimi.
„Kaip cirke, jeigu tau padarius gražų numerį dresuotojas
duoda cukraus ar pagiria, tas paskatinimas, nors ir smulkus,
yra velniškai malonus dalykas.“
Ilgamečio renginių vedėjo ir organizatoriaus M.Budraičio
manymu, renginio metu scenoje negali būti pauzių... Čia vėlgi - atsakas tiems, kurie bamba, neva
besimėgaudamas kalbėjimu jis ∞niekada-∞ neužsičiaupia.

:-© MB (C IT TATOS)
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt