Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Juknaičiuose išprievartauta moteris

Image - Juknaičiuose išprievartauta moteris

  Sekmadienį 43 m. vyras namuose išžagino moterį 54 m.

Antradienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Iš vaistinės pavogė tris kraujospūdžio matuoklius

Image - Iš vaistinės pavogė tris kraujospūdžio matuoklius

Nenustatytas asmuo dar prieš šventes Šilutėje pavogė tris kraujospūdžio matuoklius, kurių vertė 273,47

Pirmadienis, 13 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

Image - Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

  Šeštadienį apie pietus avarija įvyko Pagryniuose, prieš porą metų išasfaltuotoje Gamtos gatvėje. Stačiame posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio sankasos, nuvertė ženklą ir apsivertė aukštyn

Šeštadienis, 4 Sausis Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

games-1363218 960_720Matyt šilutiškes kaip reikiant apėmė azartas išbandyti laimę loterijose: spalio mėnesį dvi moterys iš parduotuvės Cintjoniškių gatvėje pavogė po nemenką šūsnį loterijos bilietų. Viena už 290 Eur, o kita, jau už dviejų savaičių, už 305 Eur. Taigi dėl šių dviejų vagysčių parduotuvė patyrė 595 Eur nuostolį.

Daug kam įdomu, kiek gi pinigų laimėjo vagilės, tačiau to sužinoti nepavyks, nes pavogti bilietai nesuteikia teisės į laimėjimą.
Pavogė loterijos bilietų

Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas informavo, kad spalio 17 d. iš parduotuvės Šilutėje, Cintjoniškių g., mergina pavogė loterijos bilietų. Nuostolis 305 eurai.

Ta pati parduotuvė spalio 24 dieną policijai pranešė, kad loterijos bilietų pavogta ir spalio 4 dieną, apie 18.05 val. Tąkart „pasidarbavo“ nenustatyta moteris, pavogusi įvairių loterijos bilietų už 290 eurų.

Dėl šių vagysčių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 1 dalį. „Tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais, arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų“, - skelbia minėtasis BK straipsnis.

Detaliau šių įvykių policijos atstovai nekomentuoja, nes vyksta ikiteisminis tyrimas.

Renkasi brangesnes prekes

Šilutės policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas pasakojo, kad loterijos bilietų vagystės nėra dažnos, tai labiau vienetiniai atvejai. Vieną tokį jis prisimena dar kai pradėjo dirbti Šilutės PK vadovu, 2016-aisiais. Tuomet loterijos bilietų buvo pavogta iš Rusnės parduotuvės.

Pasak A. Mikalausko, parduotuvėse ilgapirščiai mieliau renkasi alkoholį, brangius įrankius - prekes, kurios turi didesnę paklausą. Neretai į Šilutės parduotuves atvažiuoja vagys iš kitų miestų, dažniausiai Klaipėdos.

Dažnai šiuos vagišius pavyksta išaiškinti, nes parduotuvės yra filmuojamos vaizdo kameromis. Vagysčių atvejais policija visada išplatina įtariamųjų nuotraukas, tad tik laiko klausimas, kada jie bus išaiškinti.

Pavogti bilietai neatneša laimėjimo

Apie loterijos bilietų vagystes, jų galiojimą pavogus, kalbinome Laurą Skrebytę - UAB „Perlas Network“ momentinių loterijų produkto vadovę.

Ji pasakojo, kad loterijos bilietų vagystės nėra tokios dažnos, visgi jos įvyksta, bilietai iš parduotuvių vagiami, kaip ir kitos prekės. Dėl įdiegtų technologinių kontrolės sistemų, bendradarbiavimo su bilietų platintojais bei Lietuvos policija, tokie atvejai ir įstatymus pažeidę žmonės greitai nustatomi. Tai reiškia, jog bet kuriuo atveju pavogti bilietai neatneša jokios materialinės naudos. Vertinant teisine prasme, pavogtas bilietas nesuteikia teisės į laimėjimą.

Bendradarbiaujant su tarptautiniais rinkos lyderiais, įdiegta momentinės loterijos bilietų platinimo ir administravimo sistema: kiekviena bilietų pakuotė ir bilietas turi unikalius kodus. Tai reiškia, kad šios sistemos pagalba, kiekvieno bilieto „kelias“ yra fiksuojamas nuo pagaminimo iki laimėjimo išmokėjimo.

„Vykdant bilietų platinimą, gauname informaciją apie bilietų pardavimus, jų tikrinimą ir laimėjimų išmokėjimus. Tai leidžia ne tik efektyviai valdyti bilietų platinimo procesą, bet ir įvykus bilietų vagystei, nustatyti kokie bilietai buvo pavogti, o vėliau, bandant tokius bilietus tikrinti, išsiaiškinti ir vagies tapatybę“, - pasakojo L. Skrebytė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt