Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Vagystės iš namų: skaudžiausios ir sunkiausiai tiriamos

Image - Vagystės iš namų:  skaudžiausios  ir sunkiausiai tiriamos

Vagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar

Sekmadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

Image - Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

  Išradingi lietuvaičiai stengiasi visais įmanomais būdais praturtėti. Pastaruoju metu stebina tendencija, kai netikri Lietuvos apyvartoje esantys pinigai užsakomi ir atsisiunčiami iš įvairių internetinių tinklalapių. Atsisiųsti netikri pinigai panaudojami rinkoje. Pinigus,

Trečiadienis, 5 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės centre užsiliepsnojo automobilis – nuslopinti ugnį padėjo ir kiti vairuotojai

Image - Šilutės centre užsiliepsnojo automobilis – nuslopinti ugnį padėjo ir kiti vairuotojai

  Daug streso vakar patyrė mergina, važiavusi Šilutės centre. Bevairuojant užsiliepsnojo jos automobilis „Opel Signum“, iš salono pasipylė dūmai. Merginai į pagalbą atskubėjo ne tik ugniagesiai, net ir neabejingi

Trečiadienis, 12 Vasaris Komentarai (6)

Pagryniuose apvogė namą: šeimininkai patyrė 35 070 Eur nuostolį

Image - Pagryniuose apvogė namą: šeimininkai patyrė 35 070 Eur nuostolį

  Vagys ir vėl laužėsi į namus. Policija gavo pranešimą, kad Pagrynių kaimo gyventojai savo namuose pasigedo aukso dirbinių ir pinigų, kurių vertė 35 070

Penktadienis, 31 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Galimai girtą vairuotoją sustabdė gatvės šviestuvas

Image - Galimai girtą vairuotoją sustabdė gatvės šviestuvas

  Tik gatvės šviestuvas sustabdė, spėjama, girtą vairuotoją, kuris dideliu greičiu važiavo Šilutės Liepų gatvėje. Nesuvaldęs automobilio, vairuotojas užlėkė ant šaligatvio (Liepų ir P. Jakšto gatvių sankryžoje), kuriuo ką tik buvo

Šeštadienis, 15 Vasaris Komentarai (0)

Avarijų ir žuvusiųjų skaičiai auga, avaringiausiose vietose tyko „trikojai“

Image - Avarijų ir žuvusiųjų skaičiai auga, avaringiausiose  vietose tyko „trikojai“

„Trikojai“ – tikrą ažiotažą sukėlusi nauja policijos priemonė jau fiksuoja pažeidėjus ir Šilutėje. Vieni vairuotojai apie stovintį radarą įspėja kitus automobilio žibintų ,,mirktelėjimu”, kiti jau ieško antiradarų, o treti net

Pirmadienis, 3 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

2105 7e4ef306c1e85d7e0b9fb45772b05076„Trikojai“ – tikrą ažiotažą sukėlusi nauja policijos priemonė jau fiksuoja pažeidėjus ir Šilutėje. Vieni vairuotojai apie stovintį radarą įspėja kitus automobilio žibintų ,,mirktelėjimu”, kiti jau ieško antiradarų, o treti net redakcijos slenkstį dėl tos naujovės mina ir ragina rašyti, kaip ji nusižengia įstatymams... Jau sukurta ir ne viena programėlė, kurioje fiksuojami stovintys „trikojai“.

Policijos pareigūnai primena, kad Kelių eismo taisyklės, kelio ženklai yra skirti tam, kad keliuose būtų drausmė, o naujoji priemonė taip pat prisidės prie didesnio vairuotojų drausmingumo. Jau nuspręsta, kad trikojai nuolat stovės avaringiausiose krašto kelių vietose. 

Nelaimių keliuose daugėja

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kelių policijos skyrius informuoja, kad 2019 m. šio komisariato teritorijoje žuvusiųjų skaičius išaugo 7 kartus: buvo registruota 13 žuvusiųjų (2018 m. - 2, 2017 m. - 9, 2016 m. - 3). Tauragės savivaldybės teritorijoje žuvo 4, Šilutės - 6, Šilalės – 3 žmonės. Tiesioginės nelaimių priežastys - nesaugus greitis, nesustojimas prie pėsčiųjų perėjų, susidūrimas su laukiniais gyvūnais ir kt.

Sužeistųjų eismo įvykiuose 2019 m. irgi padaugėjo. Tauragės AVPK aptarnaujamoje teritorijoje sužeisti 162 žmonės (2018 m. - 140, 2017 m. - 127, 2016 m. - 138). Tauragės rajone sužeisti 49, Šilutės - 71, Šilalės - 21, Pagėgių – 4 žmonės.

Eismo įvykių skaičius taip pat kasmet auga: 2019 m. registruota 120, 2018 m. - 115, 2017 m. - 104, 2016 m. - 108 įvykiai. Per 2019 metus iš 120 užregistruotų eismo įvykių, net 13 įvyko dėl neblaivių asmenų kaltės. Lyginant 5 metų duomenis, šis skaičius taip pat išaugo: 2018 m. buvo 11 įvykių, 2017 m. - 7, 2016 m. ir 2015 m. - po 9.
Policija siekia drausminti vairuotojus ir mažinti eismo įvykių keliuose skaičius, todėl nuolat vykdys priemones su „trikojais“.

Jau nustatyti Tauragės AVPK aptarnaujamos teritorijos avaringiausi ruožai. Atsižvelgiant į sudarytą sąrašą, policija greičio kontrolės priemones vykdys šiuose avaringiausiuose kelių ruožuose, taip pat tose vietose, kur bus poreikis drausminti eismo dalyvius.

Avaringiausi keliai ir gatvės

Pareigūnai nustatė rajono kaimus ir miestelius, kelius ir gatves, kuriuose įvyksta daugiausia avarijų. Šilutėje tai Dariaus ir Girėno, Taikos, Tilžės, Ramučių, Vydūno, Cintjoniškių, Taikos, Lietuvininkų, H. Šojaus, Klaipėdos ir Turgaus gatvės.
Avaringiausios teritorijos kaimuose ir miesteliuose yra Vainuto miestelis, Pavilnučio k. Bažnyčios g., Žemaičių Naumiesčio Klaipėdos g., Balčių k. Parko ir Krauleidiškės gatvės, Kalkiškės kaimas, Vilkyčių k. Minijos g., Mažių ir Barzdūnų kaimai, Sakūčių k. Tilto g., Traksėdžių k. Šilojų g., Lapynų k. Klaipėdos g., Norkaičių kaimas, Usėnų k. Tilžės g., Čiūtelių k. Klaipėdos g., Versmininkų k. Šilutės g., Švėkšnos Liepų aikštė, Šyšos k. A. Dievilaičio g., Rudynų ir Inkaklių kaimai.

Avaringiausi rajoniniai keliai: Šyliai – Vainutas, Sakūčiai – Žemaitkiemis, Galzdonai – Usėnai – Degučiai, Švėkšna – Bliūdsukiai – Šyliai, Žemaičių Naumiestis – Teneniai – Pajūralis.
Krašto keliai, kuriuose vyksta daugiausia avarijų: Šilalė – Šilutė, Kaunas – Jurbarkas – Šilutė – Klaipėda, Šilutė – Rusnė.

Pareigūnai linki: geriau kelionės tikslą pasiekite keliomis minutėmis vėliau, bet saugiai, nei…

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt