Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Juknaičiuose išprievartauta moteris

Image - Juknaičiuose išprievartauta moteris

  Sekmadienį 43 m. vyras namuose išžagino moterį 54 m.

Antradienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Iš vaistinės pavogė tris kraujospūdžio matuoklius

Image - Iš vaistinės pavogė tris kraujospūdžio matuoklius

Nenustatytas asmuo dar prieš šventes Šilutėje pavogė tris kraujospūdžio matuoklius, kurių vertė 273,47

Pirmadienis, 13 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

Image - Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

  Šeštadienį apie pietus avarija įvyko Pagryniuose, prieš porą metų išasfaltuotoje Gamtos gatvėje. Stačiame posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio sankasos, nuvertė ženklą ir apsivertė aukštyn

Šeštadienis, 4 Sausis Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

ojimokalnelisPenktadienį posėdžiavusiai Savivaldybės Eismo saugumo komisijai pateikti 4 prašymai, du iš jų - dėl kalnelių prieš perėjas, kurie padėtų riboti eismo intensyvumą ir užtikrintų pėsčiųjų saugumą.

Savo iniciatyva komisijos pirmininkas Romualdas Renčeliauskas kvietė pasvarstyti apie papildomas apsaugos priemones kelyje Šilutė - Klaipėda, prie tilto per Tenenio upę, kur praėjusią savaitę įvyko skaudi avarija.

Įrengs kalnelius

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojoas Darius Steponkus prašė pasirūpinti pėsčiųjų saugumu prie ligoninės. Vyr. gydytojas informuoja, kad Rusnės gatve vykstantis eismas yra labai intensyvus, vairuotojai nepaiso saugaus greičio, todėl tiek medicinos darbuotojams, tiek pacientams kyla sunkumų pasiekti kitapus ligoninės esančią vaistinę. Vaistinėje yra gaminami vaistai, kurių paimti medicinos seselės per kelią turi prabėgti po keliasdešimt kartų per dieną.

Pavojus kyla ir ligoninės pacientams, kurių, administracijos skaičiavimais, ligoninės teritorijoje kasdien apsilanko maždaug po 450. Ligoninės administracija prašo restauruoti senąją perėją su kalneliu ir ties vaistine įrengti dar vieną.

Įrengti tokią pat perėją A.Baranausko gatvėje Vainute paprašė ir Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus. Pasak seniūno, dažnai pagrindine A.Baranausko gatve, vedančia į Šilalę, automobiliai lekia tokiu pat greičiu kaip ir už miestelio. Tiek seniūnas, tiek kiti miestelio gyventojai jaudinasi dėl moksleivių saugumo, kuriuos dažnai A.Baranausko gatvėje paleidžia mokyklinis autobusas.

Abu prašymai, kuriems komisija pritarė, bus pateikti įmonei Klaipėdos regiono keliai.

„Tokios perėjos su kalneliais duoda gerų rezultatų. Manau, kitais metais darbams bus rasta pinigų“, - sakė VĮ Klaipėdos regiono kelių Šilutės kelių tarnybos viršininkas Algirdas Jakubauskas.

Naudotis aikštele neuždraudė

Leisti prie gatvės pasistatyti informacinį paslaugų kelio ženklą su vidiniu apšvietimu paprašė ir Šilutės muziejaus Turizmo informacijos centras, norintis būti labiau matomas.

Ženklą, kurį norima pakabinti ties įvažiavimu į Kultūros ir pramogų centro kiemą, Turizmo informacijos centras turi. Komisija prašymui pritarė. Ženklas prie gatvės atsiras tada, kai bus išduotas leidimas.

Lopšelio - darželio „Žvaigždutė“ direktorės Stasės Viršilienės prašymas neleisti ne darželio darbuotojams ir vaikus atvežantiems tėvams šalia ugdymo įstaigos esančioje aikštelėje statyti automobilių nukeltas svarstyti į kitą posėdį.

Komisijos nariai suabejojo, ar įmanoma patenkinti šį prašymą, todėl, kad automobilių stovėjimo aikštelės didžioji dalis įrengta ne privačioje, o valstybinėje žemėje. Jos įrengimui lėšos skirtos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų. Vadinasi, oficialiai aikštele naudotis turi teisę kiekvienas gyventojas.

Iniciatyva - dėl avarijos

R.Renčeliauskas komisijos narius pakvietė apsvarstyti savo pasiūlymą: iš abiejų pusių pastatyti „STOP“ ženklus priešais Miestalių kaimo ribose esantį tiltą, ant kurio praėjusio antradienio vakarą įvyko skaudi avarija ir buvo sunkiai sužeisti du žmonės (apie įvykį galite paskaityti „Šilutės naujienų“ portale www.silutesnaujienos.lt).

Nors greitis abipus tilto yra ribojamas iki 70 km/h ir pastatyti lenkti draudžiantys ženklai, vairuotojai šiame kelio ruože mėgsta įsibėgėti.

Pasak Kelių policijos poskyrio viršininko Gintauto Armono, statyti „STOP“ ženklų prasmės nėra, todėl, kad tiltas nesusiaurėja, o pavojingas kelio ruožas pažymėtas visais reikiamais ribojimais ir perspėjimais.

„Kai kelyje Šilutė - Klaipėda prieš siaurėjančius tiltus buvo pastatyti „STOP“ ženklai, kilo įvairių diskusijų ir nuomonių. Tačiau ten jie - būtini, o statyti juos prieš minimą tiltą, manau, nereikalinga. Galbūt jau kitais metais prasidės šio krašto kelio (nuo Šilutės miesto iki Saugų gyvenvietės) rekonstrukcijos darbai. Bus ne tik platinama važiuojamoji dalis, bet ir tiltas per Tenenio upę, prieš jį bus supilta aukštesnė kelio sankasa“, - kalbėjo A.Jakubauskas.

Eismo saugumo komisija taip pat informuoja, kad prasidėjus žiemai pagrindinėse miesto gatvėse bus statomi laikini stovėti draudžiantys ženklai - kad technika nuo gatvių galėtų nuvalyti sniegą.

Susiję straipsniai

Komentarai  

 
#1 2011-11-30 09:30
o tai,kad medicinos darbuotojos turi lakstyti per kelia ir nešti vaistus iš kažkieno ne vietoj pastatytos vaistinės taigi visiems dzin.
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt