Kitos sporto šakos

sunkumu kilnojimas DSCF8342Artėjant Lietuvos jaunučių (moksleivių iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionato finalinėms varžyboms, kurios vyks kovo 23-24 dienomis Šilutėje, surengtos zoninės atrankos varžybos keturiuose miestuose.  Mūsiškiai vyko į Klaipėdą (klaipėdiečiai kartu rengia ir atvirą miesto čempionatą),  kur net 15 šilutiškių išbandė jėgas.

dziudo paulikasDu trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai išbandė jėgas Panevėžyje vykusiame U-20 Lietuvos dziudo čempionate.

Svorio kat. iki 81 kg III vietą iškovojo Rokas Paulikas, tik kovoje dėl patekimo į finalą nežymiai nusileidęs alytiškiui Martynui Lukošiavičiui, kuris ir tapo šios svorio kat. nugalėtoju.

Zemaiciu Naumiestis COAŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko rankų lenkimo varžybos „Dėl absoliutaus nugalėtojo vardo“. Dalyviai varžėsi tik dešinės rankos lenkimo rungtyje.

Ledo ritulys su GargzdaisVakarų ledo ritulio mėgėjų lygos „Žemaitijos ledas“ pirmenybėse „Šilutė“ nusileido lyderiams Klaipėdos „Kirams-2“, taip pat  Mažeikių „Smūgio“ ir Gargždų „Ledžingos“ senjorų komandoms.

Susitikimo metu Meras dėkojo už puikius jaunųjų sportininkų ugdymo rezultatus ir Šilutės vardo garsinimą. / Šilutės r. savivaldybės nuotr.Savivaldybės meras Virgilijus Pozingis 2012 m. vasario 24 d. pakvietė į Savivaldybę ir pasveikino Šilutės sporto mokyklos vadovą Aivarą Lileikį bei kolektyvą, tapus Sportininkų ugdymo centrų konkurso nugalėtoja tarp mažesnių miestų ir rajonų grupių.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt