Kitos sporto šakos

ranku lenkimas fLietuvos rankų lenkimo sporto federacija Skuode organizavo 2012 m. XVI Lietuvos nacionalinio rankų lenkimo sporto čempionatą. Dalyvių buvo 150 iš įvairių miestų, Šilutės klubui „Pamarys“ atstovauti vyko 25 sportininkai. 

Silute-Gargzdu ledzingos senjoraiKlaipėdos „Akropolio“ ledo arena atsisveikino su „Žemaitijos ledo“ čempionatu. Vieną savaitgalį dėl trečios vietos kovojo Gargždų „Ledžingos“ senjorų ir Šilutės „Šilutės“ komandos, kitą dėl pirmosios vietos grūmėsi Klaipėdos „Kirai 2“ ir Mažeikių „Smūgis“.

dziudo broliai sagalecSavaitgalį Alytuje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Šilutės sporto mokyklos du auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius).

dalyviaiVilkyčių mokykloje sportuoja ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai. Mokyklos bendruomenė didžiuojasi mokinių sportiniais pasiekimais.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė paragino mokinius pasikviesti savo šeimos narius, kitus giminaičius pasportuoti. Gera nuotaika ir buvimas kartu - pagrindinis šio renginio tikslas.

krepsinis rajono f4Sporto programoje turėtus 78 tūkstančius litų išdalijo Savivaldybės Sportinės veiklos dalinio finansavimo lėšų skirstymo komisija, kurios sprendimu bus paremti 20 sporto klubų ir palikta pinigų rajoninėms varžyboms rengti, ypač aukštų rezultatų pasiekusiems sportininkams bei jų treneriams premijuoti. 10 tūkst. litų liko rezerve.