Nuomonės ir komentarai

tekorieneJei Šilutės gatvėje paklaustum praeivio, kuris miestas jam yra gražiausias, manau, kone kiekvienas atsakytų, kad gražiausia yra gimtoji Šilutė. Tokia nuomonė neturėtų stebinti, nes jau šeštą šimtmetį pradėjęs skaičiuoti Pamario rajono centras iš tiesų yra unikalus.

Tačiau jei į Šilutę bei joje gyvenančius žmones pažvelgsi per Lewiso Carrollo aprašytus kreivus veidrodžius, tada vaizdas iš tiesų pasirodys ne tik iškraipytas, bet ir bjaurus.

Panašu, kad tokį žiūrėjimo kampą pasirinko Šilutės savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė.

sodonisNeseniai vykusioje 14 -ojoje Vydūno tarptautinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje vėl nuskambėjo raginimas ieškoti kelių ir būdų įamžinti Vydūno atminimą Klaipėdos mieste. Mažosios Lietuvos reikalų tarybos Klaipėdos krašto skyrius siūlo tai įamžinti Klaipėdos Atgimimo aikštėje.

Dėl to, ar ši aikštė tinkamiausia įamžinti Vydūną, kilo aistringos diskusijos.

Vydūno muziejaus Kintuose įkūrėjas Saulius Sodonis išsakė savo nuomonę bei svarstė, jog paminklui tiktų ir Šilutė.

stancikiene aurelijaSeimo narė konservatorė Aurelija STANCIKIENĖ, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto ir Antikorupcijos komisijos narė, narpliojusi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų atleidimo aplinkybes, sako, kad ir šilutiškiai gali prisidėti prie kovos už teisingumą - fiksuoti ir informuoti apie atvirus neteisingumo faktus teisėsaugos institucijų darbe.

Pokalbis su parlamentare A.Stancikiene - apie teisėsaugos institucijų kontrolę, antikorupcinę veiklą.

Jeigu nematai, dar nereiškia, kad to nėra. / ferdi-rizkiyanto.blogspot.com asociatyvi nuotr.Sakoma, kad Kūčių naktį, lygiai vidurnaktį, vanduo šuliniuose pavirsta vynu, o gyvūnai pradeda kalbėti žmonių balsais.

Metuose būna ne tik stebuklingų naktų, bet ir dienų. Viena iš tokių dienų - kai daugelis kiaulių pavirsta žmonėmis. Šituo stebuklu kiaulės, pavirtusios žmonėmis, labai džiaugiasi ir visais įmanomais būdais tą viešai demonstruoja.

Šiais metais ši diena bus balandžio 21 d. Šią kiaulių pavirtimu žmonėmis dieną kiti vadina kasmetine talka, o dar kiti - jau tradicija patapus "DAROM" akcija.

field 3 1024Praėjusią savaitę straipsnyje „Gardamiškė dėl žemės kovos Strasbūro teisme“ aprašyta situacija dėl žemės matavimų ir dalybų išsakyti savo nuomonę paskatino ir skunde Strasbūro teismui minimą Aloyzą SŪDŽIŲ.