Nuomonės ir komentarai

Remigijus  Zemaitaitis1Dėl kai kurių Šilutės rajono politikų netinkamo elgesio ribojant kaimo bendruomenių iniciatyvą ir savarankišką veiklą.

Šių metų dvi savaites intensyviai susitikinėjau su Šilalės - Šilutės rinkimų apygardos ir šalia esančios Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardos seniūnijose esančiomis bendruomenėmis. Per šį laikotarpį vien tik Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje surengiau 22 susitikimus.

Vaistai. / Stock.XCHNG nuotr.Gruodžio pradžioje Sveikatos apsaugos ministras R. Šukys Seimo plenarinio posėdžio metu pristatė Farmacijos įstatymo kai kurių straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektą.

Projekto iniciatoriai, prisidengdami ES direktyvos įgyvendinimu bei gąsdindami, kad Lietuva susilauks baudos iš Briuselio, pasiūlė Įstatymo 2 straipsnio 13 dalį pakeisti numatant sąvoką – Farmacinė paslauga, tai vaistinėje farmacijos specialistų teikiama paslauga. Iki šiol įstatymu buvo reglamentuojama, kad farmacinė paslauga yra vaistininko praktika vaistinėje.

KOMSKIOGerbiami kraštiečiai, rašau Jums, norėdamas aiškiai ir tiksliai paneigti kai kurių konservatorių partijos narių prieš mane pradėtą šmeižto kampaniją.

Prasideda rinkimų kampanija. Esu įsitikinęs, kad visi šie įvykiai ir siekis su manimi susidoroti pirmiausia yra vienos mano politinės oponentės ambicija. Gal ši persona neišmoko kitokio bendravimo būdo, o tik juodinti, skleisti gandus, nuomonę pateikti tarsi realius faktus? Su jos kultūra turėtume susipažinti - ši jokių ryšių su mūsų kraštu neturinti ponia ketina kandidatuoti Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje.

Kintų buriavimo klubo nariai turi 40 jachtų, kurių nelaiko prabangos daiktais, nes jachtos yra senos, sutvarkytos pačių buriuotojų rankomis. / Simonos Pužaitės nuotr.Pirmojo svarstymo metu po pateikimo Seimas pritarė siūlymui įvesti vadinamąjį prabangos mokestį galingesniems automobiliams, motociklams, burinėms jachtoms, lėktuvams.

Tai numatančiam Mokesčio už transporto priemones įstatymo projektui po pateikimo antradienį pritarė 72 Seimo nariai, prieš buvo 16, susilaikė 34 parlamentarai.

naujakuriu svente IMG 1766-6Viena iš gyvenimiškų taisyklių skelbia, kad visi dideli dalykai dažniausiai prasideda nuo  smulkmenos. Deja, ši taisyklė ne visada taikoma kalbant apie gėrį. Mažytės bėdos neretai išauga iki labai didžiulių problemų. Visa tai galima pritaikyti ir visuomenės gyvenimui.

Viena iš didžiausių XXI amžiaus Lietuvos rykščių - katastrofišką mastą įgijusi emigracija. Net oficialios statistikos skaičiai kalba apie šimtus tūkstančių emigrantų.