Nuomonės ir komentarai

KOMSKIOSeimo narys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis, reaguodamas į grupės Seimo Antikorupcijos  komisijos narių veiksmus, sako, kad jų rankomis konservatoriai šiandien Seime įvykdė perversmą.

Remigijus Žemaitaitis. / © silutesnaujienos.ltPriėmimo metu į Seimo narį Remigijų Žemaitaitį kreipėsi krovininių transporto priemonių vairuotojai, kuriems rūpi, ar darbdaviai pagrįstai reikalauja profesinio kvalifikacijos pažymėjimo.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis informuoja, kad tokie pažymėjimai yra būtini.

Seimo narys Audrius Endzinas. / © silutesnaujienos.ltLiberalų sąjūdžio frakcijos narys Audrius Endzinas ypač ydingu ir trumparegišku laiko šiandien Seimo priimtą sprendimą, kuriuo buvo atmestos vos prieš kelias savaites parlamente priimtos svarbios Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) įstatymo pataisos.

Jomis įmonėms buvo numatyta galimybė susigrąžinti PVM, jei atsiskaitymo nesulaukiama per 12 mėnesių.

stancikieneŠią savaitę „Šilutės naujienos” spausdino Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko K.Komskio komentarus, kad Seimo Pirmininkės kaltinimai jam yra laužti iš piršto ir bandymus jį pakeisti vertino kaip politinių oponentų bandymą susidoroti.

Kadangi savo interviu K.Komskis paminėjo ir kitą Antikorupcijos komisijos narę - Aureliją Stancikienę, siūlome išklausyti ir kitą pusę.

KOMSKIOSeimo Pirmininkės Irenos Degutienės pradėtas puolimas prieš „tvarkietį“, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininką Kęstą Komskį subliuško. Generalinė prokuratūra patvirtino, kad K.Komskis nesikišo ir netrukdė korupcinių bylų tyrimams. Pats K.Komskis tokį prokuratūros paaiškinimą laiko ne savo, bet teisingumo pergale. Jo teigimu, valdantieji neretai naudojasi savo padėtimi kovai su politiniais priešininkais. Tačiau tokio įžūlaus konservatorių (Tėvynės Sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai) elgesio, anot K.Komskio, dar neteko matyti.

Apie visa tai buvo kalbama K.Komskio susitikime su žurnalistais praėjusią savaitę. Spausdiname pokalbio ištraukas.