Kūryba

jonis auksine_dainaPrieš Velykas malonios staigmenos sulaukė šilutiškis renginių vedėjas, populiarių dainų tekstų autorius, poetas Marijus Budraitis. Muzikinio TV šou „Auksinė daina“ metu grupės „Jonis“ dainą „Baltas kelias į namus“, parašytą pagal M.Budraičio eiles, žiūrovai išrinko auksine šios grupės daina.

„Labai smagu ir netikėta. Tokius rinkimus vertinu kaip į smagų žaidimą, bet vis tiek malonu, kad ši daina nugalėjo. Mano kūryboje - tai viena svarbių pergalių“, - „Šilutės naujienoms“ sakė M.Budraitis.

17192046 1910114152559477_4835662943142927657_oEtninės kultūros globos taryba kartu su Pasaulio lietuvių bendruomene  2017 metais skelbia  konkursą „Tautinis drabužis mano šeimos ir bendruomenės istorijoje“. Tai pernai mūsų vykdyto  konkurso „Pasidalink istorija apie tautinį rūbą tremtyje“ tęsinys. Tik šiais metais kreipiamės į platesnę auditoriją – visus, kurie gyvena Lietuvoje ar toli už jos ribų. Laukiame įdomių istorijų apie savo ar savo artimųjų tautinį drabužį. Kviečiame konkurse dalyvauti kiekvieną, kuriam tautinis kostiumas yra svarbus  etninės, regioninės ar asmeninės  tapatybės simbolis arba brangi šeimos relikvija.

1 gardamo_syliu_bibliotekos_zarambaites_knygos_pristatymasKovo 3-iosios popietę Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo ir Šylių filialuose vyko kūrybiniai pašnekesiai „Sparnai, austi iš raidžių“, dalyvaujant jaunajai kūrėjai, knygų vaikams autorei, bibliotekininkei Ignei Zarambaitei.

4 juknaiciu_biblioteka_benetienes_paroda_vilnaŠilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale vyko tautodailininkės Violetos Benetienės (Rusnė) parodos „Baltų mitologinės dievybės“ atidarymas ir pristatymas. Šioje parodoje eksponuojami veltinio technika sukurti delmonai su baltų mitologinių dievybių atvaizdais. Veltinio amato puoselėtoja, tautodailininkė Violeta Benetienė stengiasi pažinti, suvokti  mitologinį pasaulį ir perteikti jį savo darbuose.

8 tautodailininkai_raukciai___mokemes_gaminti_pauksteliJuknaičių biblioteka pakvietė bendruomenės moteris į susitikimą su lietuvių liaudies meno tradicijų puoselėtojais Angele ir Vytautu Raukčiais.

4 pasysiu_biblioteka_zibaitienes_knygaPedagogė Dalia Žibaitienė Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale pristatė naujausią savo kūrybos knygą „Tarp dienos ir nakties”.

Andrius BialobzeskisSpalio 8 d. 16 val. Šilutės Hugo Šojaus dvare - muziejuje
pirmoji ciklo MENAI IR DVARAI popietė
su teatro ir kino aktoriumi, skaitovu, atlikėju
ANDRIUMI BIALOBŽESKIU.
 Bilietus galima įsigyti Šilutės Hugo Šojaus muziejuje.
Bilietų kaina - 7 Eur.
Senjorams ir moksleiviams taikomos nuolaidos.
Informacija tel. (8 441) 62 207,
el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai


VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ pradeda naują renginių ciklą „MENAI IR DVARAI“. Tai Lietuvos istorijos, meno ir architektūros paveldo pažinimo, jaukių ir jausmingų kamerinių koncertų bei įdomių susitikimų popietės, skirtos Lietuvos regionų publikai.

vaivora1Šilutės kultūros ir pramogų centras ir moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“ skelbia naujų narių atranką ir priėmimą. Toms, kurių širdys ir akys dainuoja - nevalia sėdėti namuose!

parodos RusnejeDvi kaunietės, bendrakursės iš Vilniaus dailės akademijos interjero ir dizaino studijų Kauno dailės fakultete ir draugės Ina Adomaitienė ir Dina Jankauskienė viena kitą palaikydamos ir skatindamos kuria, tapo ir kartu rengia parodas. Dinos Jankauskienės paroda „Labas“, o Inos Adomaitienės - „Kvėpavimas“.

Rytoj 17.30 val. abi šios parodos bus pristatytos Rusnėje (Salos etnokultūros ir informacijos centre, Neringos g. 7).

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt