Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

Image - Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

  Įgyvendinus Aplinkos ministerijos kuruojamą projektą, žvejai mėgėjai ir kiti poilsiautojai jau gali nemokamai naudotis naujai įrengtomis 27 valčių nuleidimo vietomis dvylikoje savivaldybių. Tikimasi, kad, sudarius sąlygas vandens telkiniuose tinkamai nuleisti

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų nukentėjusiųjų

Image - Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų  nukentėjusiųjų

Iš Vokietijos užmestos sukčių pinklės stipriai įpainiojo šilutiškę verslininkę. Į įmonės pašto dėžutę antrą kartą gavusi anglų kalba paruoštus dokumentus, moteris pagalvojo, kad tai ES duomenų patvirtinimo forma, juos pasirašė

Pirmadienis, 30 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

Image - COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

  Ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 47 nauji koronaviruso atvejai, o daugiausia jų jau kelintą dieną iš eilės fiksuojama Klaipėdoje. Dar vienas koronaviruso atvejis, jau trečiasis, patvirtintas ir Šilutės rajone. "Šilutės naujienų"

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (8)

Seniūnijose

Švėkšnos knygnešius – kovotojus už lietuvišką žodį - prisimenant

Image - Švėkšnos knygnešius – kovotojus  už lietuvišką žodį - prisimenant

Kasmet kovo 16-ąją švėkšniškiai mini Knygnešio dieną. Pastarasis - aštuonioliktasis paminėjimas buvo kitoks – be renginio, be žmonių, be prisiminimų... Net šv. Mišios už knygnešius Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

RUSSS KURORTASKetvirtą kartą posėdžiavo darbo grupė, svarstanti kurortinės vietovės statuso suteikimo galimybes Kintų ir Rusnės gyvenamosioms vietovėms bei daliai Šilutės seniūnijos.

Dar pavasarį nutarę, kad pasiekti kurortinės teritorijos viziją - ne šilutiškių nosims, kad tai būtų per brangu skurdžiam rajono biudžetui, o gyventojams atneštų ne tik naudos, bet ir žalos, pastaruoju laiku politikai pakeitė nuomonę.

Šį kartą nutarta siūlyti rajono Tarybai siekti kurortinės teritorijos statuso šiose vietovėse, kartu prijungiant ir dalį Šilutės seniūnijos, ir nustatyti konkretų būtiniausių darbų planą.

SPORT KOMPLEKS 1Mūšis rajono savivaldybės Tarybos posėdyje dėl viešosios įstaigos „Šilutės turizmo, sporto ir pramogų centras“ steigimo buvo tik įžanga kitiems susirėmimams. Dabar kova įsiplieskė darbo grupėje, kuriai patikėta parinkti vietą planuojamam statyti sporto centrui.

Kibirkštis naujam konfliktui įskelta rajono Sporto taryboje, kuriai vadovauja politikas Algirdas Gečas. Jis su bendraminčiais priekaištavo minėtai darbo grupei, vadovaujamai vicemero Algirdo Balčyčio, kad nesvarstomos kitos galimos sporto centro statybos vietos: šalia Vydūno gimnazijos ir laisvoje teritorijoje šalia Gluosnių gatvės. Iki šiol minimos tik dvi galimos statybų vietos - buvusio Baldų gamyklos sporto komplekso bazėje (Rusnės g. 8) ir Stadiono gatvėje, buvusios šaudyklos vietoje.

central-heating-servicingŠilutės savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis savivaldybės šilumos įmonei UAB „Šilutės šilumos tinklai“ jau įteikė potvarkį, suteikiantį teisę tiekti šilumą miesto lopšeliams - darželiams bei Šilutės ligoninei.

Tokios malonės dar nenusipelnė rajono seniūnijų vaikų lopšeliai - darželiai, jų mažieji lankytojai ir sveikatos priežiūros įstaigos dar turės tenkintis elektros prietaisų skleidžiama šiluma - nerentabilu būtų kurti gyvenviečių centrinio šildymo katilus, kai šiluma dar nėra tiekiama gyventojams.

cms-image-000010837Šilutės rajono savivaldybė statybų įmonėms yra skolinga per 10 mln. litų. Viena jų - UAB „Statybų valdymo sprendimai“ pateikė ieškinį Šilutės rajono apylinkės teisme ir iš rajono savivaldybės tikisi išsireikalauti 562 819 Lt sumą.

Teisėja Nijolė Šimkienė nutarė areštuoti skolininkei - Šilutės rajono savivaldybės administracijai priklausančią atsiskaitomąją banko sąskaitą bei jai priklausantį nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą minėtai sumai.

ISTAIGA 1Paskutiniame rajono tarybos posėdyje išryškėjo, kad rajono Taryboje neliko vieningos ir tvirtos rajono valdžios, o opozicija - laisvamaniška.

8 metus apie naująjį Šilutės turizmo, sporto ir pramogų centrą svajoję rajono politikai, valdančiojoje koalicijoje esantys Arvydas Jakas ir Algirdas Balčytis taip ir būtų gyvenę tik svajonėmis, jei ne opozicijos politikų - darbiečių paramos balsai.

  Rajono Taryboje steigiant viešąją įstaigą „Šilutės turizmo, sporto ir pramogų centras“ pleištu nebevieningoje valdančiojoje koalicijoje tapo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Šilutėje, mero pavaduotojas Šarūnas Laužikas, kuris su savo bendražygėmis rajono politikėmis Birute Kleinaite bei Vincenta Bubiliene ardė valdančiosios koalicijos vienybę ir nebalsavo už minėtos įstaigos steigimą.