Savivaldybėje

 

652 _87678ecbdbc59_2

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus specialistai sako, kad gripo Šilutėje vis dar, galima sakyti, nėra. Tuo tarpu vaistininkai perspėja, kad jau nuo dabar reikia būti atidesniems dėl gripo.

PIESINIAI __22020 metų sausio mėnesį Savivaldybės politikams bus pateiktas svarstyti šių metų biudžetas, projektą parengs Savivaldybės administracija. Tikimasi, kad Šilutės savivaldybė per šiuos metus turės 34 mln. eurų pajamų, o meras Vytautas Laurinaitis įsitikinęs, kad vykdant ES paramos projektus Savivaldybės biudžetą papildys dar 4 – 5 milijonai.

25 rajono savivaldybės tarybos politikai yra įgalioti visų mūsų valdyti ir skirstyti šiuos pinigus. Tai nuo jų nuomonės ir supratimo priklauso, kaip yra tvarkomas Savivaldybės ūkis, ką statome ir rekonstruojame, kokius renginius turime, kaip ir kokią jaunąją kartą ugdome.

Apie tai, ką norėtų pasiekti ir nuveikti mūsų visų labui per 2020-uosius metus, „Šilutės naujienoms“ atsakė Kalėdas jau atšventę politikai.

PASKYRIMAI A._AstaseviiusŠilutės savivaldybės tarybai buvo pateikti keturi sprendimo projektai apie naujų švietimo ir ikimokyklinių įstaigų vadovų paskyrimus. Tačiau dabar, po Tarybos posėdžio jau aišku, kad Žemaičių Naumiesčio mokyklos – darželio ir Švėkšnos lopšelio - darželio vadovės buvo atleistos iš pareigų ir vėl iš naujo į jas priimtos, tik laikinam darbui, kol įvyks naujas konkursas.

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinei mokyklai vadovauti dar 5 metus paskirtas iki šiol kelis dešimtmečius šias pareigas ėjęs Audrius Astasevičius.
Sprendimas dėl vadovo paskyrimo Šilutės lopšeliui - darželiui „Pušelė“ atidėtas 2020 sausio mėnesio posėdžiui.

 

1A Atvirlaiskis_41_crop2mm_1000vntAtsidarę nauji prekybos centrai, tymų protrūkis, Rusnės estakada ir kelias, Šilutės baseino ir sveikatingumo komplekso statybos bei Kultūros namų renovacija, Savivaldybės tarybos ir Prezidento rinkimai, pragaištingas Traksėdžių durpyno gaisras, ligoninės vadovo skandalas. Tai „Šilutės naujienų“ puslapiuose atspindėti reikšmingiausi praėjusių metų įvykiai.

Kiaulės metais išleidome 97 laikraščio numerius, taigi metams pasibaigus, juos dar kartą pervertėme, prisiminėme sukrėtusias nelaimes, skandalus, protesto akcijas, statybas. Nepamiršome ir kraštiečių pasiekimų bei gražių iniciatyvų.

MENO MOKYKLAA_PIELIKIENEŠilutės meno mokykla kitus metus pradės nauja, patikslinta priėmimo mokytis tvarka. Naujovių priežastys yra atidaryta nauja dailės klasė Žemaičių Naumiestyje bei pakoreguotos priėmimo, klasių komplektavimo bei mokinių informavimo sąlygos.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt