Savivaldybėje

 

braks prie_halesNurudavę lapai ir nubyrėję žiedai - tai baisiausias visų uogų ir vaisių augintojų košmaras. Šį pavasarį mūsuose buvo stiprios - net 6 laipsnių šalnos, bet tai neturės didelės įtakos šių metų uogų ar vaisių derliui, - taip teigia mūsų krašto augintojai. Aišku, jei gamta neiškrės dar kokio pokšto...

 

AZUOLIUKOŠilutės savivaldybės tarybos posėdyje politikai vienbalsiai pritarė siūlymui Daivą Mikulskytę paskirti lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ direktore.

„Valstybėje tikriausiai ne viskas tvarkoje, kad net tokių ugdymo įstaigų vadovai į pareigas yra skiriami tik išlaikę Valstybės tarnybos egzaminus ir praėję savivaldybės viešąjį konkursą“, - taip jau ne kartą yra kalbėję savivaldybės vadovai. Jiems apmaudu, kad į pensiją išėjusių ar dėl kitokių priežasčių pareigas palikusių tokių įstaigų vadovų niekas nenori keisti, niekas į vadovus nesiveržia. Labiausiai žmonės baiminasi Valstybės tarnybos egzamino, kurį išlaikyti pavyksta tik labai nedaugeliui.

Dėl šios priežasties jau ne vienerius metus kai kurios mūsų miesto vaikų ugdymo įstaigos dirba neturėdamos nuolatinių vadovų, kurių pareigas eina „laikinai“ jas atliekantys žmonės.

DSC 0826461 – tiek Šilutės rajono abiturientų praėjusią savaitę paskutinį kartą išgirdo sau skirto mokyklinio skambučio garsą. 95 iš jų mokslus baigė Šilutės profesinio mokymo centre (buvusioje Šilutės žemės ūkio mokykloje).

eismas 3Naujoji Šilutės autobusų stotis – ne mašinų stovėjimo ir ne ralio aikštelė, ir ne vieta atlikinėti viražus motociklais. O kadangi šioje vietoje sukiojasi dideli autobusai, tai saugumo sumetimais, iki jų durų atvežti keleivius lengvaisiais automobiliais irgi draudžiama.

Tokius, iš pirmo žvilgsnio keistokus ir neįtikėtinus draudimus įteisinti leido rajono Eismo saugumo komisija, gavusi Šilutės autobusų parko vadovybės prašymą. Mat parko ir autobusų stoties vadovai nebeapsikentė laisvo šilutiškių elgesio šioje teritorijoje.

Untitled-4 copyViešojoje erdvėje pasklidęs pagalbos sunkiai sergančiai šilutiškei mažylei prašymas sujaudino šimtus geros valios žmonių.  Svetimam skausmui neabejingi šilutiškiai susivienijo ir kviečia dalyvauti paramos žygyje „Padėkime Emilijai pasveikti“, kuris įvyks birželio 16 dieną. Žygio metu surinktos lėšos bus skirtos akies vėžiu sergančios mergaitės gydymui.

„MELDŽIU JŪSŲ DĖMESIO IR PRAŠAU PAGALBOS“, - tokį kreipimąsi į šilutiškius paviešinęs „Šilutės šeimų klubas“ pasidalino jaunos moters Dovilės pasakojimu apie jos šeimą užklupusią nelaimę. 4 metukų mergytės, sergančios sunkia liga – retinoblastoma (piktybinis akies navikas) gyvybę gali išgelbėti tik gydymas Šveicarijoje. Šeimai labai trūksta lėšų vežioti dukrą pas tenykščius medikus, tad nerasdami kitos išeities jie prašo pagalbos.

Išgirskite ir jūs Emilijos mamos pasakojimą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt