Futbolas

futbolas2Šilutėje surengtos futbolo veteranų 7x7 turnyras L.Chomičiui atminti, kuriame dalyvavo Marijampolės, Kaliningrado, Vilniaus, Plungės, Kybartų ir Šilutės komandos. Stipriausi buvo kybartiškiai.

Prieš turnyrą žaidėjus sveikinęs „Šilutės veterano“ narys Romualdas Taršauskas linkėjo draugiško žaidimo ir taiklių įvarčių. Praėjusių metų čempionai vilniečiai, skambant Lietuvos himnui iškėlė vėliavą ir turnyras prasidėjo.

futbolas 1Šeštadienį Šilutės miesto stadione vyko LFF I lygos čempionatas, kur FK „Šilutė“ susitiko su „Klaipėdos granito“ futbolininkais. Mūsiškiams nepavyko įveikti čempionų ir teko dar kartą pripažinti varžovų pranašumą 0:2.

XXI turo rungtynėse startavo šis „Šilutės“ vienuoliktukas: L.Valius (vartininkas), E.Lukoševičius (kapitonas), D.Surblys, L.Konaverskis, T.Gudauskas, R.Šmitas, T.Kazlauskas, D.Paldauskas, Z.Butkus, E.Garbauskas, E.Razonas, L.Pėteris, A.Gapanovič, T.Kazakevičius ir D.Mockus.

treneris mackevicus sveikina mere 134-eri Šilutės sportui atiduoti metai, apie 1000 per tuos metus prie futbolo kamuolio profesionaliai prisilietusių jaunųjų šilutiškių, iš jų - daug visoje šalyje išgarsėjusių sportininkų, begalė varžybų, turnyrų ir čempionatų, taip pat - ir apdovanojimų.

Tokį kraitį sukrovė praėjusią savaitę 60-mečio jubiliejų atšventęs žinomas Šilutės futbolo treneris Bronius MACKEVIČIUS.

Bet kalbinamas apie tą kraitį jubiliatas vis neramiai muistosi ir įtikinėja, jog... nesą čia apie ką kalbėti ir ne pasiekimai, nuopelnai ar apdovanojimai svarbiausia jo darbe. Svarbiausia tai, kad daugybė Šilutės vaikų yra užimti laisvalaikiu ir užsiima jie ne bet kuo, o mėgstama veikla, ugdančia valingą ir sveiką žmogų.

blizges rygojeIlgai laukta kelionė pagaliau įvyko. Penktadienį Šilutės moterų futbolo klubo „Blizgės“ narės, laimėjusios Lietuvos futbolo federacijos surengtą video konkursą, išvyko į Rygą palaikyti Lietuvos vyrų futbolo rinktinę kovoje su latviais atrankos į 2014 m. pasaulio futbolo čempionatą Europos zonos G grupės rungtynėse.

Be to, merginos spėjo viename Rygos bare pažiūrėti Europos vyrų krepšinio čempionato transliaciją - Lietuvos ir Latvijos rinktinių kovą.

blizges

Šilutės moterų futbolo klubas "Blizgės" atliko nuotaikingą U-19 čempionato šokį, nusiuntė jį konkursui, surinko daugiausia "patinka" paspaudimų facebook.com ("Lietuvos futbolas" puslapyje) ir laimėjo išvyką su Lietuvos vyrų futbolo rinktine.

jazbucio vaiku futbolas 1999 M. Jazbutis vaikaiBaigėsi 2012-2013 m. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų I lygos futbolo pirmenybės. Net trys berniukų futbolo komandos, treniruojamos Svajūno Česnulio, Marijaus Jazbučio ir Broniaus Mackevičiaus, tapo lygos čempionėmis.

FK „Šilutė“ keturiolikmečių komandą (gim. 1999 m.) treniruoja M.Jazbutis. Ji savo pogrupyje iškovojo II vietą bei teisę varžytis finale dėl čempiono vardo.

Pusfinalyje šilutiškių rungtynės su Kuršėnų futbolininkais baigėsi triuškinamu rezultatu - 5:0. Pergalės skonį pajuto mūsiškiai.

pergaleBirželio pabaigoje Estijos mieste Piarnu (Parnu) vyko tarptautinis jaunimo futbolo turnyras „Parnu Summer Cup“, kuriame dalyvavo 140 komandų iš 8 valstybių.

vyru futbolas smitasPaskutiniu metu FK „Šilutė“ vyrai džiugina savo pasirodymais. Praėjusią savaitę jie išvykoje nesunkai 3:1 įveikė Palangos „Palangą“. O mūsų futbolininkas Robertas Šmitas pasiekė asmeninį įvarčių rekordą.

blizges v knyzelio lff lt nuotrJoninių išvakarėse Šilutės merginų futbolo komandos „Blizgės“ žaidėjos iškeliavo į Palangą, kur vyko ne tik Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo čempionatas, bet ir dailiosios lyties futbolininkių draugiškos kovos. Merginos nustebino ne tik azartu ir kova, bet ir naujomis vasariškomis aprangomis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt