Futbolas

futbolasAtšalus orams futbolas nebuvo užmirštas. O kaip kitaip populiarinti futbolą tarp vaikų - jį reikia žaisti ištisus metus! Tad du lapkričio savaitgalius Šilutėje vyko salės futbolo turnyrai, į kuriuos atvyko apie 280 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos.

Turnyro tikslas - sudominti kuo daugiau jaunųjų futbolininkų šia sporto šaka bei kelti jų meistriškumą.

DETI FUTBOLA1Penktadienio vakarą Šilutės futbolo salėje vyko prevencinis renginys - „Naktinio futbolo“ turnyras, skirtas jaunimui. Jį jau antrus metus iš eilės organizavo VšĮ „Šilutės sportas“.

Turnyras prasidėjo 20 val. ir tęsėsi iki 22.30 val. Futbolo maratone dalyvavo penkios komandos. Tad visam turnyrui įgyvendinti prireikė vos vieno vakaro (pernai komandų buvo dvigubai daugiau).

futbolasPrieš savaitę FK „Šilutė“ sužaidė paskutines LFF I lygos čempionato rungtynes. Savo namų futbolo aikštelėje šilutiškiai susitiko su Panevėžio „Baltijos“ futbolininkais.

Šį susitikimą būtų galima pavadinti garbės reikalu, nes šios rungtynės nieko nekeitė nei vienai, nei kitai komandai.

futbolasŠeštadienį „Šilutės“ futbolininkai sužaidė priešpaskutines šio sezono namų varžybas, kuriose susitiko su Radviliškio „Lokomotyvu“. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu. Deja, mūsiškiai praleido nemažai progų persverti rezultatą savo naudai.

Nuo pirmos rungtynių sekundės abi komandos žaidė energingai, šauniai atakavo varžovų vartus, tik įmušti kamuolio nepavykdavo. Visas pirmas kėlinys praėjo be įvarčių.

Veteranu futbolo varzybos 2013-10-05 061Šeštadienį tradiciniame futbolo veteranų turnyre jėgas išbandė penkios rajono futbolininkų komandos. Stipriausiais pripažinti šeimininkai - naumiestiškiai.

Kelintą kartą vyksta šis veteranų futbolo turnyras, jau nebesuskaičiuoja ir patys jo organizatoriai, anot jų, ne mažiau kaip dešimtą. Išbandyti kojų greitumą ir taiklumą šiemet suvažiavo vietiniai, taip pat Šilutės, Rusnės, Skaudvilės ir Pagėgių vyrai.

futbolas2Šilutėje surengtos futbolo veteranų 7x7 turnyras L.Chomičiui atminti, kuriame dalyvavo Marijampolės, Kaliningrado, Vilniaus, Plungės, Kybartų ir Šilutės komandos. Stipriausi buvo kybartiškiai.

Prieš turnyrą žaidėjus sveikinęs „Šilutės veterano“ narys Romualdas Taršauskas linkėjo draugiško žaidimo ir taiklių įvarčių. Praėjusių metų čempionai vilniečiai, skambant Lietuvos himnui iškėlė vėliavą ir turnyras prasidėjo.

futbolas 1Šeštadienį Šilutės miesto stadione vyko LFF I lygos čempionatas, kur FK „Šilutė“ susitiko su „Klaipėdos granito“ futbolininkais. Mūsiškiams nepavyko įveikti čempionų ir teko dar kartą pripažinti varžovų pranašumą 0:2.

XXI turo rungtynėse startavo šis „Šilutės“ vienuoliktukas: L.Valius (vartininkas), E.Lukoševičius (kapitonas), D.Surblys, L.Konaverskis, T.Gudauskas, R.Šmitas, T.Kazlauskas, D.Paldauskas, Z.Butkus, E.Garbauskas, E.Razonas, L.Pėteris, A.Gapanovič, T.Kazakevičius ir D.Mockus.

treneris mackevicus sveikina mere 134-eri Šilutės sportui atiduoti metai, apie 1000 per tuos metus prie futbolo kamuolio profesionaliai prisilietusių jaunųjų šilutiškių, iš jų - daug visoje šalyje išgarsėjusių sportininkų, begalė varžybų, turnyrų ir čempionatų, taip pat - ir apdovanojimų.

Tokį kraitį sukrovė praėjusią savaitę 60-mečio jubiliejų atšventęs žinomas Šilutės futbolo treneris Bronius MACKEVIČIUS.

Bet kalbinamas apie tą kraitį jubiliatas vis neramiai muistosi ir įtikinėja, jog... nesą čia apie ką kalbėti ir ne pasiekimai, nuopelnai ar apdovanojimai svarbiausia jo darbe. Svarbiausia tai, kad daugybė Šilutės vaikų yra užimti laisvalaikiu ir užsiima jie ne bet kuo, o mėgstama veikla, ugdančia valingą ir sveiką žmogų.

blizges rygojeIlgai laukta kelionė pagaliau įvyko. Penktadienį Šilutės moterų futbolo klubo „Blizgės“ narės, laimėjusios Lietuvos futbolo federacijos surengtą video konkursą, išvyko į Rygą palaikyti Lietuvos vyrų futbolo rinktinę kovoje su latviais atrankos į 2014 m. pasaulio futbolo čempionatą Europos zonos G grupės rungtynėse.

Be to, merginos spėjo viename Rygos bare pažiūrėti Europos vyrų krepšinio čempionato transliaciją - Lietuvos ir Latvijos rinktinių kovą.