Krepšinis

 

94896027 248781366175812_8032188176524511477_nVIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono geriausiu treneriu tapo „Šilutės“ vairininkas Kęstutis Mačijauskas. Jam atiteks Lietuvoje gimęs SGS laikrodis.

Krepsis trenerisPaskelbus karantiną Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) pasekė Lietuvos krepšinio lygos pavyzdžiu ir nusprendė stabdyti čempionatą, o ne daryti pertrauką ar žaisti be žiūrovų. Sezoną „Šilutės“ komanda baigė trečiąja vieta turnyrinėje lentelėje, netrukus vyrai išsiskirstė, legionieriai išskrido namo už Atlanto.

„Mieli Šilutės krepšinio fanai! Ačiū Jums už kiekvienų varžybų metu atiduota širdį, už tai, kad buvote su mumis šio sezono kelionėje ir tikėjote komanda. Šiandien jums ir jūsų šeimoms linkiu sveikatos bei stiprybės, o su Šilutės krepšinio klubu turime dar nebaigtų darbų. Tad manau jau greitai pasimatysime“, - po sezono į sirgalius kreipėsi komandos treneris Kęstutis Mačijauskas.

Šiandien siūlome interviu su strategu, mūsų komandą atvedusiu į NKL lygos geriausiųjų trejetuką.

Eglinskas 3__foto_M._BaranauskasaŠilutiškis Laimonas Eglinskas - ambicingas krepšinio strategas, dar visai neseniai į pergales vedęs „Šilutės“ krepšinio komandą, o dabar treniruojantis Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjus. Laimonas džiaugiasi, kad koronavirusas aplenkė jį ir jo šeimos narius, visgi pripažįsta, kad nelemtas virusas planus krepšinio aikštelėje sujaukė. Su mintimi, kad krepšinio sezonas jau baigtas, jis dar sunkiai susigyvena.

Interviu su L. Eglinsku išplatino „Šilutės“ krepšinio klubas.

Samai 22019-2020 m. Žemaitijos krašto krepšinio veteranų rungtynėse „Žalgirio“ taurei laimėti sužaisti trys ratai. Turnyre dalyvaujantys Šilutės „Šamai“ užima pirmąją vietą.

Krepsis siluteVasario 20 d. Šilutėje vyko dviejų kaimynių komandų susitikimas. Klaipėdos „Neptūnas - Akvaservis“ ir „Šilutė“ - ne tik geografiniai kaimynai, bet ir artimiausi persekiotojai turnyrinėje lentelėje. „Šilutė“ šventė pergalę 71:63.

PADIMANSKAS 2Viešosios įstaigos „Šilutės sportas“ globojamas krepšinio klubas „Šilutė“ kasmet Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) užima prizines vietas, nors apie didelius pinigus klubo išlaikymui tik pasvajoja.

Pasak įstaigos vadovo Dainiaus Gricevičiaus, kad išsilaikyti NKL, vieneriems metams klubas gauna Šilutės savivaldybės tarybos paramą - 50 tūkst. Eur. Panaši suma dar surenkama iš rėmėjų: stambių verslo įmonių, tokių kaip durpių įmonė „Klasmann - Deilmann Šilutė“, UAB „Šilutės polderiai“, UAB „Įtampa“, UAB „Žibai“. Klubą remia ir bemaž visos Šilutės miesto maitinimo įstaigos - maitina krepšininkus. Pati maloniausia parama gaunama iš krepšinio klubo fanų, kurie mokėdami už varžybų bilietus per metus atneša apie 10 tūkst. Eur.

D. Gricevičiui ypač malonu, kad atsiranda ir pavienių klubo rėmėjų, kurie, matydami prasmę, apsisprendžia klubą remti būtinomis dovanomis. Vienas naujausių tokių rėmėjų - Edgaras Padimanskas, Šilutės ligoninės urologas, Savivaldybės politikas. Jis pasirūpino, kad klubo žaidėjai iki NKL sezono pabaigos racionaliai naudodami nepritrūktų sportininkams būtinų maisto papildų ir kineziologinių teipų. Pastarieji pleistrai yra medicininė priemonė, kuri naudojama skausmui malšinti.

Krepsis 1Šeštadienį (vasario 1 d.) Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje Šilutės „Šilutė“ - stratego Kęstučio Mačijausko kariauna - po atkaklios kovos VIKINGLOTTO - NKL pirmenybėse, pirmosios grupės susitikime namuose iškovojo pergalę 81:77 (22:14, 19:26, 15:18, 25:19) prieš Joniškio „Delikatesą“.

Samai 2

Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybos vyko Tauragės Bastilijos sporto salėje. Išvykoje Šilutės „Šamai“ nugalėjo Tauragės „Senjorų“ komandą 75:61 ir pasiekė tris pergales iš eilės.

Krepsis 2_1Sausio 9 d. pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO - NKL“) iškovojo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, kurie savo namuose 98:79 nugalėjo „Šilutės“ komandą.