Krepšinis

2 krepsis„Šilutės“ ekipa, už kurios vairo yra vyr. treneris Laimonas Eglinskas, savaitgalį namuose nesunkiai susitvarkė su varžovais iš Molėtų - 92:66, bet išvykoje užsivedusių tauragiškių neįveikė ir nusileido jiems  79:69. Namų rungtynėse naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas Paulius Malašauskas: nors komandai pelnė vos 3 taškus, bet jo puikus žaidimas dalinant gražius bei rezultatyvius perdavimus komandos draugams, taip pat atkovotų kamuolių kiekis leido jam surinkti 20 naudingumo balų. Klysti tądien jis nebuvo nusiteikęs.

F __Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse lyderių vaidmenį puikiai saugo Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ (vadovas M.Lileikis), kuris paskutinėse rungtynėse nesunkiai įveikė „Draugystę“, o prieš tai varžybose po nelengvos kovos įveikė ir pajėgią Šilutės „Vandentiekio“ komandą (vadovas V.Urbonas). Pirmąjį ratą naumiestiškiai užbaigė be pralaimėjimų.

F1 modePaskutinį sausio savaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes. Penktadienį sulaukėme svečių iš Šakių. Šios kovos laukė visi sirgaliai, ir iki paskutinės sekundės tikėjo šilutiškių pergale. Gaila, bet tądien pergale džiaugėsi „Vyčio“ krepšininkai, rezultatu 71:74.

Kitos dienos kova vyko Joniškyje ir buvo labai įdomi ir atkali. Rezultatu 84:89  vis dėlto Laimono Eglinsko vadovaujamai komandai pavyko palaužti varžovus ir išsivežti pergalę namo. Išvykoje dienos ir rungtynių žaidėju tapo Modestas Žaunieriūnas, pelnęs 22 taškus (5/8 trit., 3/4 dvit.) ir surinkęs 24 naudingumo balus.

 Sveksna krepsinisSausio viduryje visoje Lietuvoje startavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų mokinių krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos, o vasario 3 dieną, finalinėse varžybose Jonavoje, šių varžybų nugalėtojai rinksis kovai dėl stipriausios krepšinio 3x3 komandos vardo šalyje.

 krepsinis vilkyciuoseVilkyčių pagrindinės mokyklos Neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai sportinius metus užbaigė krepšinio varžybomis, kurios skirtos buvusio mokinio Gyčio Pakalniškio garbei. Jis ir yra šių varžybų pagrindinis rėmėjas jau antrus metus.

F nklSavaitgalį „Šilutės“ ekipa namuose nepasigailėjo „Palangos“ krepšininkų ir rezultatu 103:67 įveikė juos. Bet kitą dieną pralaimėjimo skonis aplankė jau mūsiškius - juos gan nesunkiai įveikė Mažeikių „Ereliai“, rezultatu 94:61.

Tiek namų rungtynėse, tiek išvykoje daugiausiai taškų komandai pelnė amerikietis Calebas Oetjenas. Namų rungtynėse Modestas Žaunieriūnas atakavo varžovų krepšį taikliais tritaškiais (6/11), o Andrius Gaidys ne tik puikiai gynėsi, bet perėmė ir nemažai kamuolių bei taip pat realizavo 4 tolimus metimus iš 6.

„Šilutės“ komanda vis dar trečioje vietoje (19/9), bet ant kulnų jai lipa Klaipėdos Neptūnas - Akvaservis (18/10).

F2 justasNacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) „Šilutės“ ekipa, vedama Justo Nausėdo, išplėšė pergalę prieš Telšių krepšininkus 80:71.

Išvykoje prieš Jonavos klubą mūsiškiams sekėsi nekaip. Tądien aikštelėje pranašesni buvo šeimininkai, ir po kovos teko pripažinti jų pergalę, rezultatu 91:75.

„Šilutės“ komanda vis tiek turnyrinėje lentelėje lieka trečia, savo sąskaitoje turėdama 18 pergalių ir 8 pralaimėjimus.

Nkl 12017 m. puikiai rungtyniavusi „Šilutės“ ekipa, deja, metus užbaigė dviem pralaimėjimais. Namuose susitikusi su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ komanda jai nusileido rezultatu 85:95, taip užleisdama varžovus į turnyrinės lentelės II vietą, o pati nukrisdama laipteliu žemiau - į III vietą. Kitą dieną šilutiškiai vyko jėgas išbandyti su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda, bet ir šis susitikimas mūsiškiams  buvo nesėkmingas - 97:78 pergale džiaugėsi klaipėdiečiai.

krepsinis vaiku_turnyras1Gruodžio 17 d. Šilutės sporto mokykla su turnyro iniciatoriumi bei pagrindiniu rėmėju Jonu Gavėnia organizavo vaikų krepšinio turnyrą „Šiaurinė žvaigždė“. Turnyre dalyvavo dvi Šilutės komandos, Tauragės bei Pagėgių krepšininkai.
Geriausiai pasirodė Kęstučio Šerniaus auklėtiniai, kurie įveikė visus varžovus ir džiaugėsi aukso medaliais. Antra vieta teko Pagėgiams, trečia - Šilutės trenerio Aliaus Rauluševičiaus auklėtiniams, ketvirti liko tauragiškiai.