Krepšinis

NKL krepsinis_brownasSavaitgalį vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ ir namuose, ir išvykoje palaužė varžovus ir į savo sąskaitą pridėjo dar dvi pergales.

Išvykę į Marijampolę šilutiškiai nutraukė keturių „Sūduvos - Mantingos“ pergalių seriją „Mezon NKL“ pirmenybėse, įveikdami ją rezultatu 79:100, o namie po įdomios ir atkaklios kovos 83:81 palaužė Klaipėdos „Neptūną - Akvaservis“.

Dabar vyriausiojo trenerio Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ komanda užima II vietą turnyrinėje lentelėje (6 pergalės, 2 pralaimėjimai), nusileisdama tik Šakių „Vyčiui“ ((7 pergalės, 1 pralaimėjimas).
Su „Vyčiu“ „Šilutė“ susitiks šį šeštadienį namuose - Vydūno gimnazijos sporto salėje.

krepsinis 3748Puikiai startavusi „Mezon NKL“ 2017/2018 metų sezone „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį patyrė du pralaimėjimus. Išvykoje ją sutriuškino telšiškiai rezultatu 100:66, o namuose „Šilutė“ neatsilaikė prieš Jonavos krepšininkus - jiems nusileido rezultatu 79:88.

Namų rungtynėse rezultatyviausiu ir naudingiausiu pripažintas Taurantas Tamošiūnas (nr. 15), kuris apdovanotas ir UAB „Žibai“ direktoriaus Stepono Kazlausko įsteigtu piniginiu prizu.

 

krepsinis silutes_pergale_f1_1Šilutės vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ toliau džiugina pergalėmis - antrą savaitgalį sudoroja varžovus. Dabar vyriausiojo trenerio Laimono Eglinsko vedama „Šilutės“ komanda - vienintelė Nacionalinės krepšinio lygos komanda, šį sezoną dar nepatyrusi pralaimėjimo.

Penktadienį namuose žaidę šilutiškiai Kauno KTU krepšininkus įveikė rezultatu 85:76, o išvykoje Joniškyje taip pat nepajuto pralaimėjimo skonio - „Delikatesą“ įveikė 97:74.

Dabar „Šilutės“ kraityje yra keturios pergalės iš tiek pat galimų, ir ji puikuojasi I turnyrinės lentelės vietoje.

krepsinio sezono_startas_treneris_eglinskas_minutes_pertraukaVyrų krepšinio komanda „Šilutė“ įspūdingai startavo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) 2017-2018 m. sezone - savaitgalį abejas rungtynes baigė pergalėmis.

Namų rungtynėse, kurias naujoje Vygūno gimnazijos sporto salėje stebėjo 500 žiūrovų, varžovus iš Mažeikių mūsiškiai įveikė rezultatu 89:80.

Atrodė, kad tą dieną šilutiškiams tiesiog labai sekėsi, bet po išvykos į Palangą buvo akivaizdu, kad ne atsitiktinumas lėmė pirmąją pergalę - ir svečiuose „Šilutė“ 90:77 įveikė „Palangos“ krepšininkus.

SILUTE 2017_vyru_krepsinio_komandaJau šį penktadienį, spalio 6 d., prasidės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2017-2018 metų pirmenybės. Šiemet jose kovos 14 komandų.

„Šilutės“ vyrų krepšinio komandos vyriausiasis treneris yra Laimonas Eglinskas, kuriam talkina asistentas Arnoldas Kuncaitis bei vadybininkai Jonas Gavėnia ir Martynas Kuncaitis.

Komanda šiemet tikisi patekti į stipriausiųjų ketvertuką.

seniuniju zaidynes_krepsininkesŠilutės krepšininkės Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse rungtynėse laimėjo sidabro medalius!

krepsinis eglinskas_auburno_univer_trenerisNacionalinėje krepšinio lygoje žaidžianti vyrų komanda „Šilutė“ oficialiai paskelbė, kad artėjantį sezoną komandai vadovaus treneris Laimonas Eglinskas, kuris pakeis į „Lietuvos ryto“ komandą išvykusį Robertą Kuncaitį.

nkl krepsinis_Is_kaires_treneris_L_Eglinskas_8_nr._E._Dziaugys_9_nr._A._Gaidys_14_nr._A._Globys_ir_silutes_klubo_direktorius_D._GriceviciusKol Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubai dar laukia „geresnių orų”, Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandos jau pradeda pasiruošimo naujam krepšinio sezonui stovyklas.

NKL žaidžiančios Šilutės vyrų krepšinio komandos „Šilutė” krepšininkai liepos 31-ąją rinkosi į pirmąją oficialią pasirengimo stovyklą. „Šiemet, kaip ir pernai, pasirengimą pradedame gana anksti” sakė vienas iš klubo atstovų Jonas Gavėnia, pasakodamas apie komandos darbus šią vasarą.

gatves krepsinio_lyga_nugaletojaiMėnesį trukusi Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė finišą - šių metų lygos kovų nugalėtoja tapo „Pilupio“ komanda (kapitonas - Lukas Petrošius).

Į čempiono titulą pretendavo ir „Hugo Šojaus įpėdiniai“ (kapitonas -Martynas Kuncaitis), bet lemiamoje kovoje jie nusileido „Pilupiui“ 77:59.

Trečiąją vietą užėmė įmonės „Klasmann - Deilmann“ (kapitonas - Paulius Anoškinas) komanda.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt