Krepšinis

nausedas F2„Šilutės“ krepšininkai po šio savaitgalio pasirodymų Kaune ir Šilutėje šoktelėjo iš trečios vietos į antrąją. Tiesa, ja dalinasi su marijampoliečiais, su kuriais pergalių ir pralaimėjimų skaičius vienodas -12/4.  Penktadienį išvykoje „Šilutės“ ekipa laimėjo prieš Kauno KTU krepšininkus 84:96, o kitą dieną namuose palaužė varžovus iš Joniškio, rezultatu 78:56.

Ir tai tik dvi geros naujienos iš trijų, mat amerikiečiui Calebui Brownui Oetjenui priklauso NKL sezono rezultatyvių perdavimų rekordas (15), kuriuos atletas surinko susitikime su Kaunas KTU ekipa.

 

DSC01372„Šilutės“ ekipa, už kurios vairo stovi vyr. treneris Laimonas Eglinskas, savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes su ta pačia Kauno „Žalgiris-2“ komanda. Penktadienį namuose vykusiose rungtynėse šilutiškiai užbaigė Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pirmąjį ratą pergale prieš kauniečius rezultatu 77:71. Po pirmojo rato mūsiškiai įsitaisė trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Gaila, kad kitą dieną antrojo rato startas nebuvo toks sėkmingas: išvykus į Kauną varžovai atsirevanšavo už vakarykštę dieną ir įveikė mūsiškius rezultatu 87:62. Džiugu nors tai, kad „Šilutė“ vis tiek išsaugojo III vietą turnyrinėje lentelėje (10/4).

F1 isvykaPraėjusį savaitgalį „Šilutės“ krepšininkai namuose nežaidė, Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) dvejas rungtynes jie žaidė išvykose.

Penktadienį Laimono Eglinsko auklėtiniai 92:75 (25:16, 18:17, 27:19, 22:23) susitvarkė su „Tauragės“ ekipa, o kitą dieną taip pat nebuvo nuolankūs ir Molėtuose - laimėjo 98:89 (31:19, 24:16, 16:20, 27:34) prieš „Ežerūną“. Dabar „Šilutė“ puikuojasi trečioje vietoje (9/3), nusileisdama Marijampolės (10/2) ir Šakių (11/1) krepšininkams.

DSC 31351„Šilutės“ vyrų komanda savaitgalį dvejas rungtynes žaidė namie: penktadienį susitiko su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais, kuriuos įveikė rezultatu 83:77, o kitą dieną pasitiko svečius iš Šakių - „Vyčio“ komandą, kuri turnyrinėje lentelėje puikuojasi pirmoje vietoje. Šis susitikimas, po tikrai įdomios kovos, baigėsi mūsiškių nenaudai 81:90.

Dabar Laimono Eglinsko vadovaujama komanda turi septynias pergales ir tris pralaimėjimus bei puikuojasi garbingoje trečioje vietoje. Pirmoji vieta priklauso „Vyčio“ krepšininkams, antroji - Marijampolės „Sūduvai - Mantingai“.  

samai veteranu_krepsinisŠilutės vyrų krepšinio veteranų komanda „Šamai“ ir šiemet dalyvauja Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygoje. Joje devynios komandos varžosi dėl 2017- 2018 metų Žalgirio sporto draugijos tautės.

Šilutės „Šamų“ komanda sužaidė jau trejas rungtynes, iš kurių dvejas laimėjo, o vienas pralaimėjo. Turnyrinėje lentelėje „Šamai“ dalijasi 3-6 vietas su kitų miestų komandomis.

NKL krepsinis_brownasSavaitgalį vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ ir namuose, ir išvykoje palaužė varžovus ir į savo sąskaitą pridėjo dar dvi pergales.

Išvykę į Marijampolę šilutiškiai nutraukė keturių „Sūduvos - Mantingos“ pergalių seriją „Mezon NKL“ pirmenybėse, įveikdami ją rezultatu 79:100, o namie po įdomios ir atkaklios kovos 83:81 palaužė Klaipėdos „Neptūną - Akvaservis“.

Dabar vyriausiojo trenerio Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ komanda užima II vietą turnyrinėje lentelėje (6 pergalės, 2 pralaimėjimai), nusileisdama tik Šakių „Vyčiui“ ((7 pergalės, 1 pralaimėjimas).
Su „Vyčiu“ „Šilutė“ susitiks šį šeštadienį namuose - Vydūno gimnazijos sporto salėje.

krepsinis 3748Puikiai startavusi „Mezon NKL“ 2017/2018 metų sezone „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį patyrė du pralaimėjimus. Išvykoje ją sutriuškino telšiškiai rezultatu 100:66, o namuose „Šilutė“ neatsilaikė prieš Jonavos krepšininkus - jiems nusileido rezultatu 79:88.

Namų rungtynėse rezultatyviausiu ir naudingiausiu pripažintas Taurantas Tamošiūnas (nr. 15), kuris apdovanotas ir UAB „Žibai“ direktoriaus Stepono Kazlausko įsteigtu piniginiu prizu.

 

krepsinis silutes_pergale_f1_1Šilutės vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ toliau džiugina pergalėmis - antrą savaitgalį sudoroja varžovus. Dabar vyriausiojo trenerio Laimono Eglinsko vedama „Šilutės“ komanda - vienintelė Nacionalinės krepšinio lygos komanda, šį sezoną dar nepatyrusi pralaimėjimo.

Penktadienį namuose žaidę šilutiškiai Kauno KTU krepšininkus įveikė rezultatu 85:76, o išvykoje Joniškyje taip pat nepajuto pralaimėjimo skonio - „Delikatesą“ įveikė 97:74.

Dabar „Šilutės“ kraityje yra keturios pergalės iš tiek pat galimų, ir ji puikuojasi I turnyrinės lentelės vietoje.

krepsinio sezono_startas_treneris_eglinskas_minutes_pertraukaVyrų krepšinio komanda „Šilutė“ įspūdingai startavo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) 2017-2018 m. sezone - savaitgalį abejas rungtynes baigė pergalėmis.

Namų rungtynėse, kurias naujoje Vygūno gimnazijos sporto salėje stebėjo 500 žiūrovų, varžovus iš Mažeikių mūsiškiai įveikė rezultatu 89:80.

Atrodė, kad tą dieną šilutiškiams tiesiog labai sekėsi, bet po išvykos į Palangą buvo akivaizdu, kad ne atsitiktinumas lėmė pirmąją pergalę - ir svečiuose „Šilutė“ 90:77 įveikė „Palangos“ krepšininkus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt