Boksas

boksas FPirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo turnyre triumfavo šeimininkai - Lietuvos boksininkai.

Vilniuje jau vienuoliktus metus iš eilės vykusiame šiame  tarptautiniame jaunimo turnyre lietuviai iškovojo 9 medalius ir už nugaros paliko bokso madas pasaulyje diktuojančias Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną ir Uzbekiją.

Šilutės sporto mokyklos du auklėtiniai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, vieninteliai iškovojo aukso medalius ir tapo savo svorio kategorijų čempionais.

Čempionu galėjo tapti ir trečias šilutiškis - Lukas Petrauskas, bet minimaliu skirtumu teisėjai pergalę skyrė Luko varžovui.

PetrauskasLondono olimpiados prizininkas Evaldas Petrauskas iškovojo kelialapį ir į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bokso turnyrą.

PetrauskasLondono olimpinių žaidynių bronzos medalininkas Evaldas Petrauskas pergale pradėjo Turkijoje vykstantį tarptautinį Europos zonos vyrų bei moterų bokso turnyrą, kuriame kovojama dėl kelialapių į šių metų Rio de Žaneiro vasaros olimpines žaidynes.

edgaras-skurdelis-70685846Suomijos sostinėje vykusiame tarptautiniame „Gee Bee“ bokso turnyre čempionais tapo Mantas Valavičius ir Tomas Pivorunas. Šilutiškis boksininkas Edgaras Skurdelis šiame turnyre iškovojo sidabro medalį.

 Boksas FKad Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai džiugina aukštais rezultatais - ne naujiena, bet smagu, kai Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų bei Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų vyrų ir moterų čempionatuose prakaitu iškovotus medalius jie skiria artėjančiam Šilutės sporto mokyklos 60 metų jubiliejui.

PetrauskasVilniuje paaiškėjo naujieji Lietuvos bokso čempionai. Čempionate dalyvavo dvi pagrindinės Lietuvos viltys į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes – Europos čempionas Eimantas Stanionis ir Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas, bet ne kaip dalyviai, o žiūrovai. Jie tvirtina, kad kautis dėl medalių negalėjo dėl laukiančių kovų profesionalų ringe.

boksas 20151207 151322Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių jaunučių bokso pirmenybės, jose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų, kuriuose kultivuojamas boksas. Pirmą kartą Lietuvos jaunučių pirmenybėse ringe kovojo ir merginos iš Vilniaus, Panevėžio ir Marijampolės. Šilutės merginų kol kas ringe nebuvo, bet Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko vaikinai parsivežė visų spalvų medalius.

boksininkaiKlaipėdoje vykusiose zoninėse Lietuvos jaunių bokso varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Naujosios Akmenės, Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Tauragės, Telšių ir Šilutės. Šilutės sporto mokyklai atstovavo 13 boksininkų, iš jų net 6 pateko į finalus, iškovoję nugalėtojų vardus.

PetrauskasPasaulio čempionate Dohoje (Kataras) kovas pradėjo trečiasis Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas. Burtų dėka į antrą etapą be kovos patekęs 2012 metų Londono olimpiados prizininkas svorio kategorijos iki 64 kg aštuntfinalyje ketvirtadienį susitiko su Puerto Riko boksininku Danielito Zorrilla De La Rosa.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt