Boksas

petrauskas23 metų šilutiškis Evaldas Petrauskas pergale pradėjo Europos bokso čempionatą Bulgarijoje, kuriame kovojama ir dėl kelialapių į pasaulio čempionatą.

petrauskasLondono olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas ir Eimantas Stanionis negalės varžytis penktadienį Baku prasidedančiose Europos žaidynėse dėl įsipareigojimų profesionaliai bokso lygai. Tai penktadienį lrytas.lt patvirtino Lietuvos bokso rinktinės treneris Stanislavas Mižigurskis.

E.Petrauskas sekmadienį atkeliavo į Baku, ten treniruosis, bet į Europos žaidynių ringą nelips.

boksas skurdelisGegužės 20-22 dienomis Kauno sporto halėje vyko 19-asis tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras. Šiais metais pirmą kartą sulaukta tiek daug boksininkų - net 75 iš 18 Europos šalių.

Šis turnyras buvo paskutinis sportininkų jėgų išbandymas prieš pirmąsias Europos olimpines žaidynes.

boksas F1Panevėžyje vyko 2015 metų Lietuvos jaunių (gimusių 1999 m. ir 2000 m.) bokso čempionatas, kuriame Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniams pavyko iškovoti du čempionų vardus bei du bronzos medalius.

Be to, šilutiškiai dalyvavo Kėdainiuose vykusiame suaugusiųjų vyrų ir moterų Lietuvos čempionate ir taip pat laimėjo aukso medalių.

petrauskasLietuvos boksininkai prieš olimpinę atranką apšils pirmųjų Europos žaidynių ringe Azerbaidženo sostinėje Baku.

Į  Baku, kur birželio 12-28 d. bus surengtos pirmosios Europos žaidynės, vyks septyni Lietuvos boksininkai - šeši vaikinai ir mergina. Lietuvos bokso rinktinę sudarys du šilutiškai Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 60 kg) ir Evaldas Petrauskas (64 kg) bei Eimantas Stanionis (69 kg), Tomas Pivarunas (75 kg), Tadas Tamašauskas (91 kg), Mantas Valavičius (per 91 kg) ir Ana Starovoitova (54 kg). Visi išvardyti vyrai yra ir olimpinės rinktinės kandidatai.

dziudo 04Šių metų balandžio 11-12 dienomis Estijoje Voru mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras "Voru Kevad 2015", kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Ukrainos, Suomijos, Rusijos, Estijos ir žinoma Lietuvos. Lietuvą atstovavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.

petrauskas auksasKėdainiuose antrus metus iš eilės vykusiame Lietuvos bokso čempionate išdalinta 14 medalių komplektų - 9 vyrų ir 5 moterų svorio kategorijose.

evaldasLietuvos jaunių (iki 16 metų) čempionate kovojo daugiau negu šimtas jaunųjų boksininkų ir boksininkių. Iš jų treneriai išrinko Lietuvos jaunių rinktinės lyderius, kurie rengsis Europos ir pasaulio čempionatams. Tarp jų pateko ir olimpiados prizininko Evaldo Petrausko brolis, kuris seka tituluoto brolio pėdomis.

boksas f1Tauragėje vyko „Tauragės Fightershop.lt” bokso turnyras, kuriame į ringą stojo Tauragės, Naujosios Akmenės, Telšių, Kauno, Jurbarko, Vilniaus ir Šilutės kovotojai. Kovose puikiai pasirodė šilutiškiai, kurie parsivežė 6 aukso ir 2 sidabro medalius.

Trenerio Vinco Murausko auklėtiniai taip pat jėgas išbandė Pasvalyje vykusiame suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionate, rajonų grupėje, ir iš ten parsivežė įvairiaspalvių medalių.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt