Boksas

petrauskas auksasKėdainiuose antrus metus iš eilės vykusiame Lietuvos bokso čempionate išdalinta 14 medalių komplektų - 9 vyrų ir 5 moterų svorio kategorijose.

evaldasLietuvos jaunių (iki 16 metų) čempionate kovojo daugiau negu šimtas jaunųjų boksininkų ir boksininkių. Iš jų treneriai išrinko Lietuvos jaunių rinktinės lyderius, kurie rengsis Europos ir pasaulio čempionatams. Tarp jų pateko ir olimpiados prizininko Evaldo Petrausko brolis, kuris seka tituluoto brolio pėdomis.

boksas f1Tauragėje vyko „Tauragės Fightershop.lt” bokso turnyras, kuriame į ringą stojo Tauragės, Naujosios Akmenės, Telšių, Kauno, Jurbarko, Vilniaus ir Šilutės kovotojai. Kovose puikiai pasirodė šilutiškiai, kurie parsivežė 6 aukso ir 2 sidabro medalius.

Trenerio Vinco Murausko auklėtiniai taip pat jėgas išbandė Pasvalyje vykusiame suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionate, rajonų grupėje, ir iš ten parsivežė įvairiaspalvių medalių.

boksininkaiŠilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai vis veža į Pamarį medalius. Vien per vasarį jaunieji boksininkai apdovanojimų kraitę papildė 9 medaliais, šeši iš jų - už tarptautiniuose bokso turnyruose iškovotas pirmąsias vietas.

boksas petrausks peckysPanevėžyje vykusiame Lietuvos moksleivių jaunių bokso čempionate dalyvavo 16 komandų, 104 boksininkai.
Šilutės komanda tapo prizininkė - užėmė III vietą, nusileisdama lyderei Vilniaus komandai ir antrą vietą užėmusiai Panevėžio komandai.
Džiugu, kad du trenerio Vinco Murausko auklėtiniai pasivežė aukso medalius, vienas - bronzą.

boksasAnapoje (Rusija) vyko Europos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 323 boksininkai iš 38 šalių. Tarp dalyvių - ir du Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai - Vytautas Balsys ir Robertas Jokulys.

Dar trys šilutiškiai puikiai pasirodė tarptautiniuose bokso turnyruose Panevėžyje bei Liepojoje. Panevėžyje Tomas Olberkis pripažintas techniškiausiu turnyro boksininku.

boksas dubline 1Šilutės sporto mokyklos boksininkai, kuriuos treniruoja Vincas Murauskas, šį rudenį spėjo pabuvoti ir Vilniuje, ir Čekijoje, ir Airijoje, ir Lenkijoje. Iš visur parsivežė nemažai medalių, o vyriausieji boksininkai iškovojo čempionų vardus.
Smagu, kad mažieji boksininkai tikrai turi į ką lygiuotis ir iš ko mokytis.

petrauskasSofijoje (Bulgarija) vykstančiame Europos sąjungos šalių bokso čempionato ketvirtfinalyje suklupo Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas. Svorio kategorijoje iki 64 kilogramų, olimpietis taškais 1:2 nusileido italui Vincenzo Mangiacapre.

boksas palangaPalangoje pirmą kartą surengtas Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionatas, kurio tikslas - pakelti sportininkų meistriškumą. Dalyvavo Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai.

Šilutei atstovavo 6 boksininkai, penkiems iš jų pavyko tapti savo svorių kategorijos čempionais.