Aktualijos

 Rūkymas. / sxc.hu nuotr.Tęsiama apklausa dėl nerūkymo zonų paskelbimo Šilutės mieste.

Pagrindinis nerūkymo zonų tikslas – tai galimybė formuoti visuomenės požiūrį į rūkymą, kaip į netinkamą reiškinį.

SkiepaiVšĮ Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centras kviečia visus prie PSPC prisirašiusius gyventojus nemokamai pasiskiepyti nuo sezoninio gripo ir difterijos.

healblog.net nuotr.Retas kuris iš mūsų atšalus orams nesiskundžiame peršalimu. Anot specialistų, nežiūrint šio negalavimo pavadinimo, šaltis nėra pagrindinė peršalimo ligų priežastis. Stiprūs temperatūros ir drėgmės svyravimai turi neigiamos įtakos žmogaus organizmui. Dėl to sumažėja jo atsparumas įvairiems virusams, infekcijoms.

Ką iš tiesų žinome apie peršalimą, kas jį sukelia, kaip nuo jo saugotis ir kas padeda įveikti šią ligą, teiraujamės gydytojos, vaistininkės ir žolininkės.

naujagimiai RaigardasPirmadienį, spalio 31-ąją, pasaulis sulaukė 7-milijardinio planetos gyventojo. Nenorėdamos pernelyg sureikšminti kokio nors vieno asmens, Jungtinės Tautos (JT) nurodė, kad pirmadienį, kai pasaulio gyventojų skaičius pasieks septynis milijardus, neskelbs jokio konkretaus septyniamilijardojo kūdikio, todėl įvairios pasaulio šalys pirmadienį galėjo skelbti savus "septyniamilijarduosius" gyventojus.

Į šį simbolinį titulą gali pretenduoti ir pirmadienį Šilutės ligoninėje gimę du mažyliai. Savais 7-milijardukais - Greta ir Raigardu - galėtų didžiuotis ir Šilutė, ir Šilalė, nes naujagimius mamos parsiveš į minėtus rajonus.

 

gripasKlaipėdos visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus specialistai informuoja, kad per praėjusią savaitę Šilutėje ir jos rajone registruoti du gripo atvejai.

Pasak vyresniosios specialistės Galinos Gorbatovos, gripas "pagriebė" suaugusiuosius.

 

bishopizzar-medicinePolitikai pritarė Švėkšnos pirminės sveikatos priežiūros centro (Švėkšnos PSPC) pageidavimui atsisakyti Stemplių kaime esančių medicinos punkto patalpų ir šio kaimo bei apylinkių gyventojas teikti mobilias asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Tai yra, gydytoja ir slaugytoja atvažiuos pas pacientus tiesiai į namus pagal iškvietimą.

 

rotavirusLietuvoje šiuo metu prasideda virusinės žarnyno infekcijos - rotavirusinio gastroenterito (RGE) - sezonas, praneša Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC).

Centro duomenimis, rotavirusinės infekcijos plitimas kasmet suaktyvėja rudenį ir tęsiasi iki pavasario.

 

sveikatos tarybaNaujai ketverių metų kadencijai patvirtinta ir pirmą kartą susirinkusi rajono Bendruomenės sveikatos taryba trečiadienį išsirinko pirmininką, pavaduotoją ir sekretorę. Taip pat nustatė prioritetines veiklos kryptis, kurias vykdys skatindami gyventojų sveikatingumą ir sąmoningumą.

 

zvaigzdute psichologai 2658Visi skiriame daug dėmesio savo vaikų fizinei būklei - norime būti tikri, kad jie sveikai ir sočiai pavalgę, šiltai apsirengę, skatiname juos sportuoti ir taip tapti stipriais. Bet ar pakankamai dėmesio skiriame jų emocinei savijautai ir gerovei? Kaip jie jaučiasi? Kaip vertina save? Kaip jiems sekasi bendrauti su kitais vaikais? Kaip įveikia liūdesį, nusivylimą ar kitus emocinius sunkumus?

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt