Nuomonės ir komentarai

ZemaitaitisSeimo narys Remigijus Žemaitaitis užregistravo du naujus įstatymo projektus - Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 8 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą (toliau - Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo projektas) ir Lietuvos Respublikos nedarbo socialinio draudimo įstatymo  9 ir 11 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą (toliau - Nedarbo socialinio draudimo įstatymo projektas) – kuriais siekiama nustatyti tokį teisinį reglamentavimą, kuris nustatytų, kad asmenims nebūtų skiriama nedarbo išmoka arba piniginė socialinė parama arba jų mokėjimas  būtų nutrauktas, jeigu į šias išmokas pretenduojantis arba jas gaunantis asmuo yra neblaivus, o toks faktas užfiksuotas  kompetentingų institucijų.

 maxresdefaultAną dieną per radiją vienos žiniasklaidos grupės vienas redaktorių šnekėjo maždaug taip: rajonų spauda iš valdžios gaunanti daug pinigų, o tai negerai, nes ta spauda jau kaip ir mirusi, na, jei ir ne, tai tuoj „užsilenks“.

Suprask: valdžia tuos pinigus geriau teatiduoda nacionalinei žiniasklaidai, kurios kvėpavimą taip pat nuolat ištinka sunkūs astmos priepuoliai. Tik ar įmanoma palengvinti didelio astmatiko kančias, jei keliasdešimt mažesnių astmatikų mirs?

Kvailas klausimas. Toks pat kvailas, kaip ir klausimas, kam reikalinga vietos žiniasklaida.

antivalstybine propaganda siluteje titorenkoRusijos informacinio karo prieš Lietuvą parankinių irštva - Šilutėje? Taip.
Ir tai - ne žurnalistinė antis. Traksėdžiai. Sodų bendrija, Klevų takas... Tik dabar, šilutiški, išgirdai?..

tautybe pase1Nuo 2015 m. sausio 1 d. įsigaliojo Vyriausybės priimtas Paso įstatymo papildymas, pagal kurį, piliečiui raštu paprašius, į pasą gali būti įrašoma jo tautybė.

Šią naujovę, Tauragės apskrities VPK Migracijos skyriaus Šilutės grupės vyr. inspektorės Redos Jakštienės teigimu, šilutiškiai sutiko be didelio entuziazmo. Besibaigiant pirmajam šių metų mėnesiui, norinčiųjų, kad jų pase būtų įrašas apie tautybę, Šilutėje buvo vos vienetai.

Dauguma gyventojai sako, kad įrašas apie tautybę pase jiems visai nebūtinas.

renovuojamas namasDauguma senų daugiabučių, pastatytų iki 1993 m., gyventojų vienu svarbiausių motyvų renovuoti namą laiko geresnes gyvenimo sąlygas. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės „Factus Dominus“ ir Būsto energijos taupymo agentūros atliktas reprezentatyvus Lietuvos gyventojų nuomonės tyrimas.

Ukmergės naujienos

,,,,,