Renginiai ir pramogos

DSC 06022018 m. gegužės 25-26 dienomis Šilutėje švęsime 507-ąjį miesto gimtadienį. Tradiciškai antrąją šventės dieną, gegužės 26-ąją, pradėsime eisena, kuri vyks iš Lietuvininkų gatvės į Turgaus aikštę.

 

Dvirai ygis_MamomsGegužės 5 dieną (šeštadienį), Mamos dienos proga, Nemuno deltos regioninis parkas kviečia visas Mamytes į dviračių žygį, kurio metu Jūs galėsite iš arčiau susipažinti su Rusnės salos grožiu, pabėgus nuo kasdienių rūpesčių aktyviai praleisti laiką gamtoje.

Rusnes festivalisGerai žinomi Lietuvos atlikėjai - Saulius Prūsaitis, Monika Linkytė, grupė „Rondo“, Radistai, iliuzionistas Mantas Wizard, kylanti ir „Depeche mode“ programą turinti klaipėdiečių grupė „Royce“, „Kakė makė“ ir daugybė kitų muzikantų šią vasarą koncertuos didžiausioje Lietuvos saloje - „Rusnės festivalio“ metu.

Sojaus gimtadienis_1Kiekvienas mūsų turėtume pagalvoti, ką gero galėtume padaryti savo kraštui, savo miestui, turėtume pasistengti būti geresni savo artimajam, - tokios mintys prieš savaitę, kovo 30-ąją sklandė prie Šilutės miesto mecenato Hugo Šojaus kapo, kur, kaip ir kasmet pavasarėjant, buvo surengtas minėjimas šio žinomo dvarininko gimtadienio proga. Šiemet - jau 173-ojo.

Vėliau H.Šojaus vardo muziejuje buvo surengtos nemokamos ekskursijos apie lietuvininkų gyvenimo būdą, papročius ir edukacija „Kaip reikėtų elgtis dvare“.

C Misko_Archyvas-38Su Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku.

Kovo 13  d. 18 val. Šilutės kultūros centre muzikinės komedijos KARŠTOJI KIRPĖJO KĖDĖ aktoriai Jūsų nuotaikai padarys gerą ir madingą šukuoseną. Jūsų laukia daug gražaus humoro su RAMŪNU ŠIMUKAUSKU ir užburiančiomis NERINGOS NEKRAŠIŪTĖS ir EGLĖS KRASNOVĖS atliekamomis dainomis. Gera nuotaika - GARANTUOTA!

 

monopolisTurbūt ne vienas iš mūsų yra žaidęs legendinį „Monopoly“ žaidimą. Tai būdavo puikus laiko praleidimo būdas su šeimos nariais ar draugais. Dabar, norint pažaisti monopolį, bendraminčių toli ieškoti nereikia.

Šis žaidimas gana smarkiai paplitęs tiesiog internete, kur galima žaisti su kompiuterio parinktais varžovais ar netgi su draugais esant skirtingose vietose.

Tam net nereikia turėti kompiuterio – žaisti galima tiesiog išmaniuoju mobiliuoju telefonu.

 

UzgavenesVisus, visus šilutiškius ir miesto svečius vasario 13 d. 17.30 val. kviečiame į LIETUVININKŲ ŠIUPINIO ŠVENTĘ prie Šilutės kultūros ir pramogų centro tvenkinio!

3Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui dalyvauti pilietinėje akcijoje „100 žingsnių Lietuvai“ visą Lietuvą pakvietė Šilutės vaikų darželio „Žibutė“ kolektyvas.

 

stintapkio vent_2017._Nidos_KTIC_AilaIki „Stintapūkio“ šventės Neringoje likus mažiau nei savaitei aiškėja esminės renginio detalės, kurios priklauso ne nuo organizatorių, bet nuo oro sąlygų. Deja, bet jos neišpildo lūkesčių ir pagrindinį šventės akcentą, tradicinę žvejybą bumbinimu, organizatoriai yra priversti perkelti į krantą mat Kuršių marių ledas – buvo išneštas vėjo.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos