Renginiai ir pramogos

VASARIO 16_aptarimas_1Iki Vasario 16-osios - Valstybės 100-mečio dienos liko nepilnai trys savaitės. Šilutėje tą dieną bus daug įsimintinų renginių, pritaikytų įvairiausio amžiaus ir pomėgių žmonėms.

Šilutiškiai kviečiami dalyvauti Prezidentiniame bėgime, fotografuotis prie vienintelės tokios Lietuvoje jos 100-mečiui skirtos instaliacijos, pietauti kavinėse, kur koncertuos įvairūs krašto meno kolektyvai, mažieji - pramogauti ir gimtadienio tortą skanauti Šilutės H.Šojaus muziejuje ir t. t. ir pan.

Dalyvauti gimtadienio renginiuose ir jį švęsti linksmai ir spalvingai kviečiami visi savivaldybės gyventojai, o visos iniciatyvos penktadienį pristatytos Savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje.

19693504 1717469094983998_7944349356533782201_oNemuno deltos regioninio parko direkcija vasario 3 dieną smalsuolius - gamtos mylėtojus kviečia į žygį po vieną didžiausių ir įspūdingiausių pelkių Lietuvoje - Aukštumalos aukštapelkę.

ledo ralis_keturraciaiSekmadienį ant ledu sukaustytų Pamario pievų „grojo“ motociklai ir keturračiai - čia įvyko daugelio pamėgtas ir jau tradiciniu tapęs Šilutės krašto renginys - ledo ralis. Šiemet jis buvo skirtas atkurtos Lietuvos valstybės 100-mečiui paminėti.

Išmėginti savo jėgas ledo lenktynėse panoro pusšimtis automobilių ir motociklų sporto gerbėjų. Pasižiūrėti šių lenktynių susirinko nemažas būrys smalsuolių.

„Šauniai praėjo renginys, be jokių trikdžių, rimtesnių virtimų ar traumų“, - džiaugėsi renginio organizatoriai Andrius Vaitkus ir Kęstas Valančius.

1Vasario 2-4 dienomis Nidoje vyks tradicinė „Stintapūkio“ šventė. Renginio organizatoriai, Nidos KTIC „Agila“, kviečia atvykti ir smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais bei dalinasi renginio programa, kurią vainikuoja nemokamas grupės „Keymono“ koncertas.

 

Plakatas juodojo_humoro_vakaras_ilutAr žinote, ką žmogus sušunka nukritęs nuo kopėčių? Ar žinote, kad mokslininkų teigimu, necenzūrinių žodžių vartojimas nuima stresą ir pagerina medžiagų apykaitą? Ar žinote, kad juokas ir seksas prailgina gyvenimą? Ar žinot, kad seksu geriausia užsiimti su savo mylimuoju, o smagiai pasijuokti geriausia Juodojo humoro vakare?

 

SILUTENeabejotinai vienas ryškiausių vakarų Lietuvos atstovų - Žilvinas Žvagulis - su trenksmu ir gyvo garso programa „Žemaitiška enciklopedija” startavo koncertiniame ture per Lietuvą, o jau lapkričio 29 dieną  aplankys ir Šilutės miesto gyventojus. Nuo 9-ojo dešimtmečio iki pat šių dienų dainininkas sukaupė didžiulį žemaitiškų dainų lobyną, kurį ir žada atskleisti gyvo garso koncerte.

Tiesa, atlikėjas apgailestauja, kad būtent Šilutės miesto gyventajai labiausiai nukentėjo dėl netikėtai prieš mėnesį jį užklupusios ligos, mat dėl stipraus balsų stygų uždegimo ir dingusio balso teko atšaukti kiek  anksčiau turėjusį įvykti koncertą.

 Pilenai 3_Liudas_MikalauskasGruodžio 1 d. (penktadienį) 19 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

77-ąjį kūrybinės veiklos sezoną ansamblis „Lietuva“ pasitinka išskirtine premjera - muzikine drama „Legenda apie Pilėnus“. Naujame amplua prikelta nacionalinė V.Klovos opera „Pilėnai“ ansamblio lūpomis subtiliai prabils ne tik liaudiška, bet ir šiuolaikiška kalba.

headerLapkričio 8 dieną - likus 100 dienų iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio - šilutiškiai pirmieji Lietuvoje kviečia švęsti Atkurtos nepriklausomos Lietuvos šimtmečio šimtadienį. Ta proga Šilutėje organizuojama net keletas šventinių renginių. Trumpai apie juos.

 

5„Taigi, kaip duris mes vadiname „įėjimu“ iš lauko ir „išėjimu“ iš vidaus, lygiai toks gyvenimo ir mirties santykis“, – savo debiutiniame novelių rinkinyje „Pakalnučių metai“ (1985 m.) rašė Jurga Ivanauskaitė, kuriai šiemet būtų sukakę 55-eri metai.

„Knygos teatras“, vadovaujamas aktorės Reditos Dominaitytės, pristato jau trečiąjį savo spektkalį „Pakalnučių metai“, kurį skiria Jurgos Ivanauskaitės 55-erių metų sukakčiai paminėti.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos