Savivaldybėje

moksleiviairugsejo 1_JankausKaip, lyginant su kitomis Lietuvos mokyklomis reitinguose išsirikiavo Šilutės rajono pradinės ir pagrindinės mokyklos? Šiuos ir kitus vertinimus galima rasti naujausiame žurnalo „Reitingai“ numeryje.

Anksčiau daug kritikos dėl prastų dešimtokų žinių sulaukusios Šilutės miesto pagrindinės mokyklos - M. Jankaus ir Pamario šiemet nuimtos nuo gėdos stulpo. Per 4 metus M. Jankaus mokykla pasiekė net 240 proc. progresą: 2016 m. mokyklos dešimtokų matematikos žinios buvo įvertintos 1,6 balo, šiemet - 4. Pamario dešimtokai prieš 4 metus matematiką išmanė dvejetui, o šiemet ketvertui.

Aplodismentų verta ir Usėnų pagrindinė, kurioje mažiausiai patyčių Lietuvoje!

learning-at-home-GettyImages-1159559400Švietimo, mokslo ir sporto ministerija šalyje inicijavo diskusiją dėl mokslo metų pabaigos: sugrąžinti mokinius į mokyklas paskutinei savaitei ar dviem, ar taip ir baigti mokslo metus nuotoliniu būdu.

Panašu, kad Šilutėje pokyčių nebus, mokslo metus moksleiviai baigs iš namų.

vyduno gimnazija4Praėjusią savaitę pasirodė naujausias žurnalo „Reitingai“ numeris, kuriame pristatyti gimnazijų, pradinių bei pagrindinių mokyklų, universitetų reitingai. Analizė rodo, kurios mokyklos stipriausios, kurios prasčiausios, kurios bėgant metams daro pažangą, o kurios ne.

Įdomu, kad gimnazijų reitinge pirmą kartą pateikti duomenys, kiek valstybė skiria lėšų mokinio ugdymui per metus. Paradoksalu, tačiau geresnius pasiekimus pademonstravo gimnazijos, gaunančios mažiau pinigų. Tokia tendencija ne tik Lietuvoje, bet ir Šilutės rajone.

Tarp Šilutės rajono gimnazijų lyderio pozicijų neužleidžia Vydūno gimnazija, kuri pateko į geriausių Lietuvos mokyklų šimtuką, yra 71-oje vietoje iš 356 mokyklų.

Ontario-Divorce-LawBalandį Šilutės rajone mirė 50 gyventojų, gimė - 20, susituokė 3 poros, o santuoką nutraukė 11. Šiemet rajone įregistruoja jau antroji dvynukų pora.

Tokią demografinę statistiką pateikia Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius. Panagrinėkime šiuos skaičius detaliau.

 

1638 e7473fc1b96d59008268d23c1e83fc6eVyriausybės sprendimu, nuo gegužės 18 dienos duris gali atverti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos, todėl dalis tėvų grįš į darbus. Kiti tėvai, auginantys darželinukus ir priešmokyklinukus, galės kreiptis dėl nedarbingumo pratęsimo, ypač tai rekomenduojama, kai vaikai serga lėtinėmis ligomis arba gyvena su suaugusiais žmonėmis, priklausančiais rizikos grupėms.