Savivaldybėje

siluteGegužės 20 d. 17 val. Šilutės seniūnijos salėje organizuojamas asociacijos "Šilutės bendruomenės namai" susirinkimas.

saugi kaimynysteKiekvienas norime jaustis saugus ir namuose, ir gatvėje, bet tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad saugių vietų aplink mus būtų kuo daugiau. Daug nekainuojanti, tačiau jau po pusmečio naudą pradedanti nešti iniciatyva, kurios pavadinimas „Saugi kaimynystė“, visais rakursais trečiadienį aptarta Šilutės policijos komisariate.

Svečiai iš Vilniaus pristatė ir užsienio šalių gerąją patirtį šioje srityje, ir tyrimų Lietuvoje rezultatus, kurie nedviprasmiškai byloja: steigti tokias grupes verta.

InkakliaiŠilutės rajono bendruomenių sąjunga, bendradarbiaudama su Šilutės rajono savivaldybės administracija, VšĮ Geros valios fondui pateikė paraišką „Žydų genocido aukų vietų Šilutės rajone sutvarkymas“.

Projekto tikslas - sutvarkyti žydų žudynių vietas Inkaklių (Švėkšnos sen.), Šiaudviečių (Žemaičių Naumiesčio sen.) ir Dargiškės (Vainuto sen.) kaimuose.

mediku diena sveikinimai1Ketvirtadienį, gegužės 8 d., Šilutės ligoninėje lijo tikras gėlių, sveikinimų ir įvertinimų lietus - čia buvo pagerbti ilgamečiai įstaigos darbuotojai, taip pat neseniai Sveikatos apsaugos ministerijos aukštus įvertinimus pelnę medikai.

stovejimas gatvese„Šilutės naujienose“ jau rašėme, kad rajono Saugaus eismo komisijoje svarstytas klausimas dėl riboto stovėjimo laiko automobiliams nustatymo miesto centrinėje gatvėje.

Komisijos nariai prieš porą mėnesių klausė šilutiškių nuomonės šiuo klausimu ir beveik visų atsiliepusiųjų ji buvo palanki: miestiečiai mano, kad jau laikas pasekti kitų miestų pavyzdžiu ir stovėjimą miesto centre apriboti iki poros valandų.