Savivaldybėje


forest-4481941 960_720Europos Sąjunga teikia paramą privačių miškų savininkams miškų būklei gerinti ir miškų ūkiui plėtoti. Šiuo metu parama teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014 - 2020 m. programą. Supažindiname su pagrindinėmis miškų ūkio srities veiklomis, kurioms parama teikiama 2020 metais. Šie metai yra paskutiniai pagal minėtą programą paramos paraiškų pateikimo metai, todėl norint išnaudoti jos teikiamas galimybes vertėtų suskubti pateikti paraišką paramai gauti.

JUKNAICIU TURTAS__1-w1000-h2000
Šilutės savivaldybė jau pasirengė įvykdyti Juknaičių bendruomenės prašymą perimti iš jos nekilnojamąjį turtą: Vasaros estradą, žiūrovų amfiteatrą, pėsčiųjų takus ir dvi automobilių stovėjimo aikšteles.

maisto dalijimas_turguje-w1000-h2000Savaitės pradžioje tūkstančiams nepasiturinčių rajono gyventojų išdalinti maisto paketai, kuriuose - kruopos, cukrus, konservai, aliejus. Šįkart maisto atsiėmimas Šilutėje sukėlė šiokią tokią sumaištį, nes vyko neįprastoje vietoje - turgavietėje esančiame angare. Privažiuoti iki šios vietos sudėtinga, tad daugelis žmonių, automobilius pasistatę turgaus prieigose, sunkius maišus tempė porą šimtų metrų.

 

Produktų dalijimas vyko greitai, vengiant kontaktų, eilėje žmonės laukė laikydamiesi deramo atstumo, buvo su kaukėmis ir pirštinėmis.

 

img 6167Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo komanda tęsia susitikimus su Lietuvos regionų politikais, visuomenės grupėmis ir ekspertais. Šalies vadovas antradienį su Klaipėdos regiono savivaldybių merais, vietos medikų atstovais, Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto vadovybe nuotoliniu būdu aptarė didžiausias vakarinių Lietuvos savivaldybių problemas ir kitus aktualius klausimus.

 

apple-1851464 960_720Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad paskelbus deklaravimo pradžią, iki balandžio 27 d. vidurdienio pajamas, naudodamiesi deklaravimo vedliu, jau deklaravo per 82 tūkst. Klaipėdos regiono gyventojų, iš jų – 5,6 tūkst. Šilutės raj. gyventojų. Pajamas deklaruoti ir mokesčius sumokėti reikia iki liepos 1 d.

VMI šiemet parengė ir Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) patalpino daugiau nei 2,3 mln. preliminariųjų deklaracijų, iš jų apie 75 proc. yra pilnai užpildytos – jas tereikia peržiūrėti ir patvirtinti.