Gamta

beglobiai gyvunaiAtsižvelgus į ne iš vienos seniūnijos gautus prašymus išvežti po kaimus klaidžiojančius benamius gyvūnus, skirta papildomų lėšų jų utilizavimui. Nors gyvūnus globojančios organizacijos jų naikinimą kritikuoja, Savivaldybės sanitarijos inspektorės Violetos BALTUTIENĖS teigimu, gyvūnų globėjai kokių nors alternatyvų nesiūlo.

padangos siuksles 2Kai ruduo persirita į paskutinį mėnesį, pamiškėse tarsi grybai ima dygti senos padangos. Girininkai su nerimu laukia padangų keitimo vajaus, nes žino, kad miškas ir vėl taps padangų sąvartynu, o tas padangas teks rinkti būtent jiems.

Jokios aikštelės, kurioje senos padangos iš gyventojų būtų priimamos nemokamai, nei Šilutėje, nei rajone nėra. Tad užuot palikę jas automobilių servisuose, daugelis vairuotojų renkasi bjaurią alternatyvą - palieka padangų krūvas tiesiog miškuose.

© silutesnaujienos.ltPAPILDYTA 2011 10 20
09:22 - Šilutės r. savivaldybės komentaras

Miesto gatvėse tai vienur, tai kitur vėl virsta medžiai. Šį kartą medžių gynėjų tai nepiktina. Gal jau supratome, kad medžių tvirtumą patikrina kiekviena smarkesnė vėtra? Patikrino ir rugsėjo 14-ąją, savo šėlsmą paženklinusi tragiška mirtimi - miesto centre virstantis klevas pražudė moterį.

Garnys. / Vytauto Jusio nuotr.Ekologinis projektas - Žaliasis kino festivalis, šią vasarą aplankęs dešimtį Lietuvos miestų, keliasi į internetinę erdvę. Šiais metais kino pasakojimų apie šalies gamtą aruodą praturtino aštuoni kino mėgėjų ir profesionalių režisierių sukurti darbai.

"Šilutės naujienos" pristato  Eglės Žemaitienės ir Vitalijos Lapinos filmą "Rusnės užkalbėti".

© silutesnaujienos.ltSavaitgalį pamaryje 11 kartą vyko tradicinis paukščių stebėtojų ralis „Kuršių marios 2011“. Tai varžybos, per kurias dalyvių komandos paukščių ieško važinėdamos automobiliais.

Nugali tas ekipažas, kuris varžybų metu užregistruoja daugiausia paukščių rūšių ir laiku atvyksta į finišą.

Pastebėta juodoji varna ir paprastoji berniklė

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt