NVO veikla

neigalieji nuveikti_darbai3Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, kaip ir kasmet pavasarį, bundant gamtai, pabudino ir visus rajono neįgaliuosius – sukvietė išklausyti ataskaitą apie nuveiktus praeitų metų darbus. Šiemet susirinkimas sutampa su linksma pavasario švente – Tarptautine moters diena.

duona sveksna_saleVasario 5- ąją nuo seno lietuviai pagerbdavo ugnį ir kasdieninį maistą – duoną. Tikima, kad šv. Agotos palaimintas gabalėlis duonos apsaugos nuo gaisrų ir kitokių negandų.

 

bociai sveksnaĮdomių ir linksmą atsisveikinimą su 2019-aisiais surengė aktyvieji Šilutės „Bočiai“ - Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) Šilutės skyriaus nariai: savaitgalį Švėkšnoje jie šurmuliavo su visu būriu bendraminčių – svečių iš Klaipėdos, Šilalės ir Telšių rajonų.

neigalieji kelione_i_pakruojiŠilutės r. neįgaliųjų draugijos keliautojai - visas 100 žmonių vieną rytą dviem autobusais pajudėjo Pakruojo dvaro link. 

tremtiniu filialo_vasaraKartu su besibaigiančia vasara kelionė į Telšius vainikavo eilę įvairių LPKTS Šilutės filialo draugijos renginių.