NVO veikla

akluju saskrydis_sokaNekreipdami dėmesio į negalią, itin aktyvų gyvenimą gyvena Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės skyriaus nariai. Prieš savaitę jie suorganizavo Klaipėdos ir Telšių regionų visų aklųjų centrų meninių kolektyvų sąskrydį - festivalį „Aš muzikai lenkiuos“.

Renginyje buvo ne tik muzikos, bet ir šokių, dramos, eilių ir rankdarbių, o svarbiausia - daug bičiulių, kurių gretos po sąskrydžio dar pagausėjo.

Kupiskyje irengta_poilsio_zona_2016_MaximaTrečius metus iš eilės startuoja „Maxima LT“ projektas „Mes – bendruomenė“. „Maxima“ parems miestų ir miestelių bendruomenių iniciatyvas padėsiančias skatinti jaunimo užimtumą. Tam įmonė įsteigė 60 tūkst. eurų vertės fondą.

saugaus eismo_diena_bociaiKasmet balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, skatinanti kiekvieno eismo dalyvio sąmoningumą vertinant savo ir kito žmogaus gyvybę, sveikatą ir pareigą elgtis saugiai kelyje. Lietuvos policija Saugaus eismo dieną pažymi įvairiais renginiais.

17424815 1080565105381049_334152748669619827_nBalandžio 1-oji tai juokų, pokštų net apgavysčių diena, linksma tradicija atkeliavusi iš senolių, prosenelių laikų. Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė prieš keletą metų draugijoje pradėtą tradiciją pratęsė ir šiais metais.

reabilitacijos gabrieliusVšĮ „Gabrielius“, įkurtas Juknaičių seniūnijoje, Vyžių kaime, plečia savo veiklą. Reabilitacijos centro, skirto žmonėms, kovojantiems su priklausomybėmis, vadovas, evangelikų liuteronų kunigas Valdas Miliauskas džiaugiasi, kad Klaipėdoje jau kuris laikas veikia konsultacinis kabinetas, kuriame atliekamas pirminis asmens, turinčio vienokią ar kitokią priklausomybę, poreikių dėl tolesnio gydymo nustatymas. Šiame kabinete profesionalūs specialistai padeda žmogui atsakyti į jam svarbius būties klausimus, palengvina apsisprendimo naštą, nukreipia jį ten, kur pagalba gali būti suteikta geriausiai. Tad dabar į „Gabrieliaus“ bendruomenę jau priimami žmonės, gavę šio Konsultacinio kabineto specialistų rekomendacijas, patvirtinančias, jog jie turi motyvaciją sveikti. 

Dar viena ištiesta pagalbos ranka turintiesiems priklausomybių bus trečiojo lygmens reabilitacinis centras Garliavoje, prie Kauno. Jį ruošiamasi atidaryti šių metų vasaros pabaigoje. Šio centro įkūrėjai: Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios diakonija ir VšĮ „Gabrielius“,  kvies tęsti reabilitaciją bei suteiks pagalbą integruojantis į visuomenę ir žmonėms iš kitų reabilitacinių centrų, veikiančių Lietuvoje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt