NVO veikla

seneliu popiete sandoraGrupelė Vokietijos Rostoko mieste gyvenančių ir mūsų kraštą nuolat prisimenančių žmonių ištisus metus renka paramą, kurią artėjant Kalėdoms kasmet gabena į Šilutę ir čia padeda surengti šventę šimtui krašto senolių. Šiemet jau jubiliejinį - 20-ąjį - kartą.

Todėl šeštadienį Šilutės evangelikų - liuteronų bažnyčios labdaros organizacijos „Šilutės Sandora“ patalpose vėl buvo jauku nuo šypsenų, malonių visus metus nesimačiusių žmonių apsikabinimų, šiltų palinkėjimų. Čia vyko kasmetinis Advento pradžios renginys, kurio metu garbaus amžiaus žmonės gėrėjosi jaunųjų miesto menininkų ir sandoriečių globojamų vaikų pasirodymais, skanavo gardžių vaišių, o išeidami namo išsinešė ir asmenines dovanėles.

neigalieji eismo valandeleŠilutės rajono neįgalieji sulaukė viešnios iš Šilutės rajono policijos komisariato - Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji tyrėja Nerija Ropienė pasiūlė atvirai pasikalbėti saugaus eismo klausimais.

bikavenu popiete dalyviaiBikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centras ir Bikavėnų kaimo bendruomenė surengė rudeninę šventę.

akluju susirinkimas visiSpalio 15-ąją minėdami Aklųjų ir silpnaregių dieną Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės filialo nariai susirinko į ataskaitinį susirinkimą.

Silpnaregiai prisiminė praėjusių metų veiklą, keliones ir mokymus, aptarė vykdomą projektą, pagerbė jau išėjusius ir naujai atėjusius savo narius.

neigaliuju svente 2Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai šiemet rudenį pasitiko kitaip: vietoje įprastos Rudens šventės, kuri vykdavo draugijos patalpose, šiemet surengta popietė „Su daina į širdį“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt