Laisvalaikis

ledaiKadangi vasariškos dienos labai dosnios ir negaili šilumos, visi labai mėgstame gaivintis ledais. O ledai, beje, nėra labai pigi prekė, kadangi jų perkame šiomis dienomis tikrai nemažai. Todėl tam, kad galėtume bent šiek tiek pataupyti savo kišenę ir sveikatą, siūlome pasigaminti naminių, tikrai gerokai natūralesnių ledų.

karsta dienaBuvo labai šilta antradienio naktis, bus ir karšta diena: meteorologai prognozuoja, kad antradienį oras Pamaryje įkais iki 27 - 28 laipsnių, kai kur praūš šiomis savaitėmis jau įprastos liūtys su žaibais ir griaustiniu. Vėjas rytų - pietyčių, silpnas.

karsta vasaraRodos, kaitriau jau ir nebegali būti. Ši vasara tokia dosni, kad atostogų metu nereikia ieškoti saulės ir kaitros svetimose šalyse. Beje, karščio banga dar nėra paskutinė. Anot sinoptikų, šis pirmadienis - vienas karščiausių, tai yra ši diena gali būti karščiausia per visą vasarą.

GAZPACHO-850x470Gaspačas arba šalta pomidorų sriuba – tai labai sveikas šviežių daržovių kokteilis. Vasarą, kai karšta, o darže noksta pomidorai ir agurkai, tai pats populiariausias patiekalas visoje Ispanijoje.

dviratis„PamatykLietuvoje.lt“ projekto sumanytojas Arvydas Dotas savaitgalį rekomenduoja praleisti keliaujant po Lietuvą. „Mini zoologijos sodai, žirgynai, lamų ir alpakų ūkiai yra populiariausi – jie vaikams teikia daug džiaugsmo“, – portalui LRT.lt sako jis. Tuo tarpu aktyvaus poilsio ir kultūrinio turizmo mėgėjai šiltą ir mažai lietingą savaitgalį turėtų leistis į Panemunę ir Biržų kraštą.

darbo vietaDvidešimt pirmas amžius įpūtė naujų vėjų – vis labiau plinta žmonių, dirbančių iš namų. Savaime suprantama, namie sunku susikaupti, mūsų dėmesį blaško namiškiai, nesuplauti indai ar naminiai gyvūnai... Puiki išeitis – tik darbui skirta zona ar net visas kambarys. Jei jūsų bute nėra galimybės įsirengti kabinetą, išeitis yra – tinkamai įrengtas kampas su rašomuoju stalu ir tam tikrais darbo atributais puikiai jus nuteiks. Jei jūsų gyvenamoji vieta erdvi, ir galite sau leisti visą darbo kambarį, štai keli patarimai, kaip susikurti tikrą darbo oazę.

DSCN5375Po tikrai karštos nakties (Pamaryje buvo 21 - 22 šilumos) išaušo debesuotas ir protarpiais su lietumi penktadienis. Bet šiandien bus karšta - 28 - 29 aukščiau nulio, vėjas rytų, 4 m/s.

minges flotile_tamsojeKetvirtą kartą Pamario krašte įvyko „Mingės flotilė 2018“ - naktinis laivų paradas. Pasak vienos iš organizatorių, Mingės kaimo turizmo sodybos šeimininkės Monikos Dobrovolskytės, tai puikus renginys tiems, kurie mėgaujasi laivų vaizdais, ir tiems kurie jais plaukioja.

zemaitaitisRemigijus Žemaitaitis negalėtų tiksliai pasakyti, kada pirmą kartą įžengė į šiltnamį, tačiau tiksliai žino, kad jau nuo šešerių metų penkiuose tėvams priklausančiuose šiltnamiuose darbavosi iš peties, tad šiandien jis skaičiuoja 30 metų pomidorų auginimo patirtį. O jei rimtai, 36 metų politikas turbūt nėra pirkęs daržovių – užsiaugina keturiose lysvėse ir šiltnamyje šalia savo namo Vilniaus priemiestyje. Ir dar atsargų priruošia žiemai.