Laisvalaikis

 

plane-841441 960_720Kelionės kokybė, ypač sklandi jos pradžia ir pabaiga, saugumas ir maksimaliai patenkinti turistų lūkesčiai turi būti didžiausias kelionių organizatorių prioritetas.Todėl Turizmo departamentas, reaguodamas į šį turistinį sezoną padažnėjusius poilsinių skrydžių užsakomaisiais reisais vėlavimus, inicijavo susitikimą su “Novaturo”, “Tez tour” ir “Small Planet Airlines” atstovais. Susitikimo metu buvo išreikštas susirūpinimas susidariusia padėtimi, atkreiptas dėmesys į kelionių organizatorių ir vežėjų pagrindines atsakomybės sritis bei akcentuota, kad turi būti tinkamai pasirūpinta į nepatogią padėtį patekusiais turistais.

 

3Nors esame įpratę manyti, kad paspirtukais naudojasi tik vaikai ir paaugliai, juos vis dažniau nusprendžia išbandyti ir suaugusieji. Tai – itin patogi transporto priemonė, leidžianti aktyviai pajudėti, išvengti laiką švaistančių kamščių ar tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį. Nors vis dar dažnai abejojama, ar tokia priemonė yra pritaikyta vyresniųjų rinkai, galite dėl to nesijaudinti – paspirtukai suaugusiems tinka ne mažiau nei vaikams, tačiau labai svarbu pasirinkti tinkamą variantą. Taigi prieš įsigydami naująją transporto priemonę, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus.

svyturys UostadvarioŠilutiškiai jau kviečiami keliauti dar trimis naujais turistiniais maršrutais, nes  Šilutės rajono savivaldybė su partneriu Neringos savivaldybe įgyvendina projektą „Pamario švyturių kelias“.

brandvachtaKviečiame apsigyventi ant vandens! Atnaujinta brandvachta, plūduriuojanti Uostadvario vidaus vandenų uoste, Rusnės saloje, laukia norinčių pailsėti ir praleisti laiką gamtos apsuptyje.

 

Fotokonkursas 1_vietaJau sekmadienį sveikinsime savo brangiausius žmones - mamas, močiutes, promočiutes, tad atėjo metas paskelbti ir „Šilutės naujienų“ fotokonkurso „Aš ir mano mama“ nugalėtojus! Tikimės, kad mūsų rėmėjų - „Beatos virtuvės“, „Heydekrug kepyklos“, „Šilutės naujienų“, „Meilenės“, „Pamario kepyklos“ įsteigti prizai sukurs dar šventiškesnę nuotaiką.

 

tv1Artėja dar viena graži pavasario šventė - Motinos diena, tad šia proga skelbiame jau tradicinį „Šilutės naujienų“ fotokonkursą „Aš ir mano mama“. Iki gegužės 3 dienos lauksime jūsų nuotraukų su mylimomis mamomis, močiutėmis, promočiutėmis. Tai puiki progi ne tik dalyvauti konkurse, bet ir pasveikinti pasaulyje brangiausius žmones.

Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ feisbuko puslapyje. Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas. Jūsų nuotraukų lauksime el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 Panorama BalticToursnuotrPasibaigus didžiosioms metų šventėms, kai blizgučius ir pakilias nuotaikas keičia kasdienė rutina, dažnai užplūsta pošventinis liūdesys. Slogioms emocijoms neretai įtakos turi ir niūri lietuviškos žiemos dargana. Tuo tarpu neseniai iš saulėtosios Malaizijos grįžęs kelionių organizatoriaus „Baltic Tours“ vadovas Sigitas Fabijonavičius įsitikinęs, jog bene geriausias būdas gerai savijautai ir vidinei harmonijai palaikyti – žiemos atostogos egzotiškoje šalyje. Štai pavyzdžiui, kaitrią saulę kone ištisus metus garantuojanti ir egzotika pulsuojanti Malaizija bus tikra atgaiva pavargusiesiems nuo lietuviškų orų.

love-2044296 960_7202018 metų horoskopas žada atnešti kaip niekada daug naujų, netikėtų patirčių. Kiekvieno zodiako ženklo gali laukti ypatingos žinios bei permainos gyvenime. Pasak rytų horoskopo, 2018-ieji - tai žemės Šuns metai, o pagrindinis šio gyvūno bruožas - nuolatinis veiksmas, judesys, energija. Nors metai žada būti puikūs visomis prasmėmis, vis dėlto neišvengiamos ir kontrastingos nuotaikos. Jausitės tai laimingi, tai nusivylę, tai žvalūs, tai pavargę, vienu metu ypač nuotaikingi, o staiga apimti niūrių minčių.


Apžvelgiame ateinančiais metais jūsų galimai laukiančius iššūkius, atsiveriančias galimybes bei bendrines prognozes. Labiausiai reikėtų susitelkti į karjeros ir meilės sritis. Būkite pasiruošę 2018-uosius pradėti ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis, bet kartu žvelkite į priekį tikėdamiesi tik geriausio.

 

5a3a17cf4d556Įprasta manyti, jog naujuosius metus kiekviena moteris turi sutikti avėdama aukštakulnius. Tačiau besikeičiančios mados tendencijos atskleidžia naują požiūrį, kokius batus turi dėvėti ryškiausią metų šventę švenčianti moteris. Tik svarbiausia nepamiršti, jog visos aprangos detalės harmoningai papildytų viena kitą, kuriant bendrą Naujųjų metų vakarėlio stilių. Apie tai, kaip madą derinti su patogumu, pasakoja „Deichmann“ tinklaraščio „ShoeLove“ autorė Inga Šmigelskytė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt