Švietimas

saugu darzelis_liepojaSaugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos ikimokyklinių grupių pedagogės visą savaitę praleido Liepojoje.

 

rastingumo mokymai_biblioteka2Į Lietuvos miestų, miestelių bei kaimiškų vietovių bibliotekas kovą ir balandį rinkosi gyventojai ne spaudos skaityti ar knygos grąžinti, tačiau dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose. Informacijos paieška, e. sveikatos paslaugos, saugumas internete – tai aktualiausios mokymų temos. „Atėjau į pradedančiųjų mokymus tikėdamasi, kad įgysiu trūkstamų kompiuterinio raštingumo žinių”, – savo lūkesčiais dalinosi senjorė Janina Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos lankytoja.

 

SAM 1969Gegužės 7 dieną, akcijos „Lietuva skaito‘2019“ metu, Juknaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinės grupės kiemelyje vyko skaitymai „Juk tu ir ji – geri draugai, o vardas jos – knyga“. Visi kartu pasinėrė į skaitymo sūkurį, skaitė Knister knygą „Draugystė su piene“, Mariaus Marcinkevičiaus knygą „Draugystė ant straublio galo“ ir Linos Krukauskienės knygą „Pasakos apie tave ir mane“. Renginį organizavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialo bibliotekininkė.

 

Bikavenu bibliotBikavėnų bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” mokymai pažengusiems pagal programą „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“.

 

trecio amziaus_universitetas3Šilutėje Trečiojo amžiaus universitetas įsteigtas 2017 metų rudenį, prie Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro. Steigiamąjame susirinkime centro direktorius Marius Surplys taip kalbėjo: „sakoma, kad žmogus esti tokio amžiaus, kokia yra jo dvasia. Senatvė prasideda tada, kada žmogus nustoja eiti pirmyn, nustoja tobulėti. Trečiojo amžiaus universiteto tikslas – atitolinti senatvę kuo ilgesniam laikui“.

Susirinkę senjorai pritarė direktoriaus minčiai ir patys suprato, kad universitete galima laiką praleisti produktyviai, būti aktyviam piliečiui ir džiaugtis gyvenimu.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt