Švietimas

sveksnos abiturientaiĮ Švietimo skyrių plaukia paskutinieji šiemetinių abiturientų egzaminų rezultatai, kurie šilutiškius iš vienos pusės džiugina, iš kitos - ir liūdina.

Šilutės rajono bendrojo lavinimo mokyklų abiturientų žinios šiemet įvertintos 14 šimtukų, ir tai žymiai daugiau nei buvo pernai. Tačiau dalį egzaminų šiemetiniai mūsų abiturientai išlaikė prasčiau, negu pernykščiai.

Šilutės rajono bendrojo lavinimo mokyklas - penkias gimnazijas ir Šilutės suaugusiųjų mokymo centrą šiemet baigė 349 abiturientai.

darbas-kompiuteriu-557ac9f68b2f1Nors vasara yra atostogų metas, kai norime pailsėti, bet tai tuo pačiu yra ir puiki galimybė išnaudoti savo laiką naudingai bei išmokti ko nors naujo. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai siūlo gyventojams vasaros metu atvykti į biblioteką įgyti naujų įgūdžių ar patobulinti jau turimas kompiuterinio raštingumo žinias.

Sveksniskiai stovyklojeLiepos 3-8 dienomis Pašvitinyje (Pakruojo r.) vyko respublikinė vaikų stovykla „Eime su Marija per Lietuvą!“ 9-13 metų vaikams. Stovykloje dalyvavo trys Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos moksleivės Viltė Stonytė, Morta Matuizaitė ir Odeta Mockutė.

vyduno gimnazijaBirželio 18-22 dienomis 15 Šilutės Vydūno gimnazijos 9-12 klasių mokinių dalyvavo aktyvaus ir turiningo poilsio projekte „Sveikata, jaunumas grožė“.

Savaitės užsiėmimai vyko žymiojo mūsų krašto filosofo, sveikos gyvensenos propaguotojo Vydūno dvasia.

anglu kalbos_kursaiNe veltui sakoma, kad žmogus tobulėja ir auga savo asmenybe tik didėjant tikslams. Vienas iš iš tokių augimo tikslų šiemet įgyvendinti pradėtas Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre (Kalinausko g. 10).

LR Švietimo ir mokslo ministerijai paskelbus konkursą neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoms finansuoti 2017 metais, vasaros pabaigoje šio centro pedagogė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Rita Bernotienė pateikė paraišką ir laimėjo konkursą, kurio pagrindinis tikslas suburti šilutiškius ir kartu su jais pradėti vykdyti programą „Anglų kalbos kūrybinės dirbtuvės”.

Dalyvių tikslinė grupė - asmenys, ne jaunesni nei 18 metų. Labai kviečiami ir senjorai. Kursai - nemokami.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt