Švietimas

poetine terapija2„Skaitymas veikia gydančiai. Jis yra pašventimas, stebuklingas raktas, atveriantis duris į mūsų sielos erdvių gelmes, į kurias kitaip nesugebėtume patekti...“ (Marselis Prustas).

Laikas, praleistas su knyga rankose, praplečia pasaulio vaizdą, suteikia naujų potyrių, žinių. Biblioteka - tai vieta, kur galima atrasti mielą širdžiai knygą ir pasinerti į malonių atradimų, gerų minčių ir emocijų pasaulį. Gera knyga apvalo sielą.

aukstapelkeDažniau „istorija“ suprantama kaip valstybių ar žymių žmonių likimai, buvusių politinių įvykių ir pan. seka. Deja, nesulaikomas laiko bėgsmas veikia viską šiame pasaulyje, keisdamas ne vien žmones ir jų veiklos rezultatus, bet ir pačią gamtą, įvairiausias tikrovės apraiškas. Žmonijai vystantis, suvokta, kad galima nagrinėti ir pasaulio pažinimo raidą. Žinoma veiklos sritimi tapo mokslotyra, nagrinėjanti ir mokslinių tyrimų istorinius pokyčius.

EUROAr viską žinai apie Europos kultūrą, meną, sportą, maistą, istoriją, geografiją, kiną, muziką, įžymius žmones ir t. t.? Įvertinti savo žinias galėsi dalyvaudamas pavasario protų turnyre „Eurotriumfatoriai“, susidedančiame iš trijų turų (balandžio 20, gegužės 4 ir 9 d.).

Interaktyvus boulingas 4Jau tapo tradicija, kad gyventojai, norintys išmokti kompiuterinio ir informacinio raštingumo, kreipiasi į Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojus. Šiais metais šilutiškiams mokymai rengti pagal atnaujintą programą, vykdant projektą „Inovatyvūs pramogadieniai kartu su biblioteka“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė). Projekto metu sukurtos inovatyvios paslaugos, sudarančios sąlygas palankiam ir aktyviam mokymuisi bei pažinimui, turiningam laisvalaikiui praleisti.

LCC campusLCC tarptautinis universitetas Klaipėdoje buvo pirmoji aukštoji mokykla Lietuvoje, pasiūliusi studijas pagal JAV ir Vakarų Europos šalyse populiarų artes liberales modelį, kuris studentams suteikia galimybę įgyti itin platų išsilavinimą.

Būtent tokių specialistų šiuo metu labiausiai ieško darbdaviai, kuriems yra svarbu darbuotojų aukšta profesinė kvalifikacija, universalumas ir geri anglų kalbos įgūdžiai.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos