Svetainė

 fotokonkursas 1_vietaVakar minėjome Pasaulinę gyvūnijos dieną. Šiai progai įprasminti, „Šilutės naujienų“ redakcija buvo paskelbusi fotokonkursą „Mano augintinis“. Šunis, kates, papūgas, kalakutą, ožiuką, triušį, voverę, gaidžius, gandrą, netgi akvariumo gyventoją aksolotį, veislinius ir neveislinius, naminius ir lauko gyvūnus pamatėme jūsų atsiųstose nuotraukose.

Svarbiausia, kad ir koks bebūtų gyvūnas - jūsų nuotraukose jis mylimas!

Per beveik tris savaites į redakcijos elektroninį paštą atkeliavo 266 nuotraukos, dar daugiau kaip 100 nuotraukų internautai kėlė į komentarus feisbuke.

Kaip ir skelbėme, šios dienos laikraštyje metas paskelbti konkurso prizinių vietų laimėtojus.

egle fRugsėjo 24 dieną Vyriausybės rūmuose buvo pasveikinti sportininkai, kurie pasiekė įspūdingų pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose 2018 metais. Tarp apdovanotojų buvo ir šilutiškė rankų lenkikė Eglė Vaitkutė bei jos treneris Aleksandras Pancerovas. Apdovanojimus įteikė pats Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.    

 

065814424-5c0942c9-fda9-48f3-ba45-2a5928a3fa67Seimo pirmininko pavaduotojo pareigas siekiantis eiti Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Remigijus Žemaitaitis nustebino kolegas nauju įvaizdžiu.

Diart kolekyvasAsmeniškai jums pagamintos ir papuoštos darbo knygos, vestuvių ar krikštynų albumai, kūdikių pasiekimų knygos, atvirutės ir dar daugybė kitų rankų darbo dovanų laukia jūsų Lietuvininkų g. 55 įsikūrusiose kūrybinėse dirbtuvėse „DiArt“.

Penktadienį, rugsėjo 14 dieną, įvyko oficialus šių dirbtuvių atidarymas. Su nauju žingsniu šių namų įkūrėją ir sielą šilutiškę Dianą Igarę sveikino šeimos nariai, bičiuliai.

Visgi šioje srityje dirbanti Diana ne naujokė. Jos gamintas darbo knygas jau pamėgo grožio, puošybos ir šou srityse dirbančios Lietuvos žvaigždės. Daugybė albumų, atsiliepimų ar linkėjimų knygų ir kitų „DiArt“ gaminių iškeliauja į įvairius Lietuvos miestus.

Prieš penketą metų rankdarbius verslu pavertusi moteris šiandien išpildė savo svajonę - Šilutėje atidarė knygrišyklos fabrikėlį- dirbtuves. Jai talkina trys pagalbininkės, kasdien atskrieja daug užsakymų.

Veiklioji Diana nežada sustoti ir ateityje - rankdarbių iš popieriaus paslapčių ji norėtų išmokyti ir moteris, kurioms tai būtų ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir poilsis nuo buities rūpesčių.

 

123026613-d8007268-da82-422a-85ba-ee00c19ef027Trys oficialūs viešnamiai, o viename jų galbūt pasirašyta sutartis ir Klaipėdos kraštas prijungiamas prie Lietuvos. Tai vyko Šilutėje. Šiame mieste yra daug paslapčių, kurias turi atskleisti istorikai.

 

loterija automobilis_dovana_Is_kaires_-_automobilio_OPEL_CORSA_laimetoja_Ramute_Micaviciene_desineje_-_OPEL_atstov_Jekaterina_GedgaudieneŠiemet dešimties metų jubiliejų švenčiantis Klaipėdoje įsikūręs prekybos centras „Banginis“ šilutiškei Ramutei Micavičienei 46-ojo gimtadienio proga įteikė pačią geriausią dovaną, kokios tik moteris galėjo tikėtis. Prekybos centre „Banginis“ rugpjūčio 1-ąją dieną startavo žaidimas, kurio metu galima laimėti iš viso net 10 naujutėlaičių automobilių – po vieną automobilį kas mėnesį.

132143083-e5f18211-5de7-4743-8767-f3203bd45d35Kol kas vienintelis Nepriklausomos Lietuvos boksininkas, iškovojęs olimpinį medalį, 26-erių Evaldas Petrauskas yra ties savotiška kryžkele: sportininkas jau mato save ir profesionaliame ringe, tačiau nenori uždaryti mėgėjų sporto durų ir dar pasirodyti 2020-ųjų Tokijo žaidynėse. „Įrodysiu, kad dar nesu nurašytas“, – lrytas.lt portalui teigė šilutiškis.

Kintu seimu_sventeKintų evangelikų liuteronų bažnyčios kiemelyje praėjusį sekmadienį Lietuvos valstybės šimtmečio proga sulaukta net 106 šeimų, kurios kartu nutapė 100 metrų piešinį Lietuvai - tėvai su vaikais, seneliai su anūkais drauge tapė Lietuvos pajūrį. Pasak organizatorių, realybė viršijo lūkesčius.

evaldo-petrausko-ir-jo-isrinktosios-godos-vestuves-5b6d845fe4773Boksininkas, buvęs olimpietis Evaldas Petrauskas (26) penktadienį iškėlė vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių. Vilniuje sportininkas susituokė su savo išrinktąja Goda Sabastinavičiūte (23). 15min žiniomis, jaunavedžiai jau laukia šeimos pagausėjimo.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt